Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NPC

NPC

Data opublikowania: 14.03.2011, 13:11
Ostatnia edycja: 11.04.2012, 22:25

Bojownik Azunite

Klasa: wrogowie
Jako straż przednia armii Jeyne’a Kassyndera, Bojownik Azunite nie powinien być niedoceniony. Jego ciężka płytowa zbroja i masywna podłużna tarcza zapewniają mu niemal nieśmiertelność, przynajmniej jeśli chodzi o ataki od przodu. Sprytny przeciwnik znajdzie sposób by go oszołomić, a następnie zaatakować z flanki.
 
 
 
 
 

Pierwsi Ludzie – Wojownik

Klasa: wrogowie
Mimo że są uzbrojeni tylko w dwuręczne pałki, ich prawdziwą bronią jest szybkość i przewaga liczebna. Nie mają problemu z obezwładnieniem nieostrożnego przeciwnika, nekąjąc go i okładając wściekle pięściami. Jak już cię dorwą, niemal niemożliwa jest ucieczka, gdyż pierwsi ludzie to flota stóp, a do tego znają bagno jak własną kieszeń.
 
 
 
 

Pierwsi Ludzie – Szaman

Klasa: wrogowie
Ci mistyczni przywódcy Pierwszych Ludzi mają zdolność wytwarzania gazowej mgły, która odnawia siły ich krewniakom, jednocześnie zatruwając wszystkich innych, którzy zapuścili się zbyt blisko niej. Potrafią również przywołać Bagienne Olbrzymy, ciężkie konstrukcje z pokręconych pnączy i poplątanych korzeni, które służą Pierwszym Ludziom jako niestrudzeni obrońcy.
 
 
 
 
 
 

Cyklopi

Klasa: Bestiariusz
Te jednookie giganty są podstawą zatrudnienia w Wielkiej Odlewni. Zbuntowali się przeciwko gildii kupców żelaza i przejęły kontrolę nad Odlewnią. Ich masywne młoty, niegdyś używane do tłuczenia gorącego żelaza, mogą również rozgniatać zbroje i kości. Nawet jeśli spudłują, ich potężne uderzenie trzęsie ziemią z siłą potrafiącą zbić człowieka z nóg.
 
 
 
 
 
 

Pająk

Klasa: Bestiariusz
W każdym niezamieszkanym bądź opuszczonym przez ludzkość kącie Ehb roi się od odrażających pająków. Większość to prawdopodobnie spadkobiercy starożytnych pająków, które przyprowadził ze sobą zły Seck. Pająki Rukkenvahl tkają sieci, by spowolnić swoje ofiary, osłabiając je setkami trujących ugryzień. Ich kuzyni w wielkim bagnie wydzielają toksyczne chmury, potrafią również wskoczyć na człowieka i powalić go na ziemię. Najbardziej interesujące są lodowe pająki z Glitterdelve, których krystaliczny szkielet zewnętrzny czyni je odpornymi na fizyczny atak.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.