Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
O grze

O grze

Data opublikowania: 25.03.2011, 23:50
Ostatnia edycja: 11.04.2012, 21:16

Wieki temu, kiedy Imperium Gwiazd się rozpadło, kraina Ehb stała się schronieniem dla 10tego Legionu. Byli to najlepsi i najlepiej wytrenowani ludzie spośród wojowników Impierialnych armii.

Honorowi legioniści bronili Ehb podczas Wojny Legionów, kiedy stare Imperium rozdarło się na strzępy. Pod koniec Wojny, dowódcy 10tego Legionu założyli nowe, niepodległe królestwo Ehb. W czasie jego całej historii, Legion zapewniał mu stabilność i ochronę, władzę zostawiwszy w rękach niezależnego monarchy.
 
Z mijaniem lata, Legion zdobywał coraz większą władzę. Jego wpływy dorównywały monarchii.
 
Wtedy, trzydzieści lat temu, król Ehb został zamordowany, a winą obarczono Legion. Ludność, prowadzona przez młodą i charyzmatyczną Jeyne Kassynder, powstała i wybiła 10ty Legion, łupiąc oraz niszcząc ich placówki i posiadłości.
 
Wraz z upadkiem Legionu, królestwo zostało porozrywane na nieznaczące stany i wolne miasta. Większość państwa ugięła się pod Jeyne Kassynder, która kontroluje Kościół i wschodnie Ehb. Jej władza ciągle rośnie. Królewski sąd wycofał się za ochronne góry Glitterdelve, na zachodzie, a tętniące życiem miasto Stonebridge zadeklarowało się wolną i niezależną republiką.
 
Jedynie pojedynczy potomkowie Legionu przeżyli. Wielu zostało schwytanych i zabitych przez Jeyne Kassynder, reszta padła ofiarą motłochowi, szukającego łatwego łupu. Ale sieć potomków przetrwała, kierowana przez nieuchwytnego starszego człowieka – Czcigodnego Odo – ponoć ostatniego ocalałego legionistę. Chronił on krew dzieci Legionu przed Jeyne Kassynder.
 
W odległym Rukkenvahl zostaje zwołane posiedzenie. Odo poprosił wszystkich potomków o zgromadzenie się, aby odbudować Legion i odzyskać ich królestwo z rąk Jeyne Kassynder, nim będzie za późno...
 
Pokonuj hordy niebezpiecznych stworzeń w mistycznym fantastycznym świecie.
 
Cechy
  • Korzystaj z różnorodności broni, specjalnych ataków i magii
  • Tony łupów
  • Multiplayer: do 4 graczy online
  • Gra kooperacyjna (jedna postać z każdej klasy)
  • Wskoczy/Wyskocz multiplayer
  • Działania gracza wywierają efekt na środowisko gry
  • Dynamiczna historia oparta na działaniach Twojej postaci

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.