Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Polskie forum Dragon Age

Polskie forum Dragon Age

Data opublikowania: 30.11.2008, 21:49 | Informacja prasowa
Tagi:

Kilka dni temu ruszył portal poświęcony grze Dragon Age. Autorzy zapewniają że zamieszczone w nim informacje będą zawsze warte uwagi i ciekawe. Część zamieszczanych artykułów będzie pochodzić bezpośrednio z oficjalnej strony gry, a część to newsy i informacje wyszperane przez ekipę portalu w internecie po to byście wy nie musieli ich szukać i mieli wszystko w jednym miejscu, przedstawione w przejrzystej formie i w ojczystym języku.

http://www.dragonage.com.pl

Kilka słów o samym Dragon Age. Jest to kolejny projekt studia BioWare, które odpowiedzialne jest za takie hity jak Neverwinter Nights, Mass Effect, KotOR, Baldurs Gate. Tytuły te znane są wszystkim wielbicielom cRPG i fanom gier komputerowych, a samo Dragon Age zapowiada się równie ciekawie i na pewno nie bez powodu zapowiadane jest, jako duchowy spadkobierca Baldurs Gate.

Zainteresowani? Z pewnością tak. Zapraszamy więc do odwiedzania naszego serwisu i rejestracji na forum. Tam z pewnością uda wam się zdobyć interesujące was informacje. Dodam ze przygotowujemy tłumaczenia oficjalnych artykułów na temat świata, jego mieszkańców oraz historii. Pamiętajcie, że portal tworzony jest przez graczy dla graczy, więc i wy będziecie brali udział w jego tworzeniu czy to pisząc posty czy wyszukując ciekawe informacje i zamieszczając je na serwisie.

Pozdrawiamy wszystkich fanów dobrego cRPG i zapraszamy do serwisu.

Ekipa Polskiego serwisu Dragon Age.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.