Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Podręcznik użytkownika Dragon Age Toolset

Podręcznik użytkownika Dragon Age Toolset

Data opublikowania: 14.03.2010, 22:45
Tagi: dragon age, bioware, toolset, poradnik

Od dziś tworzenie przygód do Dragon Age: Początek stało się jeszcze prostsze! Przy okazji premiery gry Dragon Age: Początek, sudio BioWare udostępniło darmowe narzędzie, dające olbrzymie pole do popisu wszystkim amatorom tworzenia przygód.

Aplikacja ta nosi nazwę Dragon Age Toolset i dostępna jest oczywiście za darmo, dzięki czemu każdy chętny może spróbować swoich sił.

Z pomocą wszystkim zainteresowanym możliwościami, jakie oferuje udostępniona przez BioWare aplikacja, przychodzi znany w społeczności specjalista w dziedzinie „toolsetów”, Sławek Wąsik. Dzięki opracowywanemu przez niego Podręcznikowi, którego pierwszy rozdział mamy zaszczyt dziś zaprezentować, praca z Dragon Age Toolset stanie się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza! Krok po kroku objaśnia on bowiem wszelkie opcje i funkcjonalności programu, dzięki czemu nawet osoby, które nie miały dotąd doświadczenia w tworzeniu przygód, będą mogły dać upust swej pomysłowości.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pierwszym rozdziałem „Podręcznika użytkownika Dragon Age Toolset”. Plik dostępny jest na łamach serwisu BioWorld, pod tym adresem.

News pobrany za zgodą autorów ze strony BioWorld.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
GAHA, 14.04.2010, 16:51
czy jest już druga część tego poradnika ?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.