Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Odwilż i wskazówki do Fable

Odwilż i wskazówki do Fable

Data opublikowania: 23.01.2008, 02:01
Tagi:
Jak zapewne wiele osób StrefaRPG przez ostatnie kilka tygodni była zaniedbywana. Nie oznacza to jednak, że nie pracowaliśmy. Wręcz przeciwnie! Szykujemy prawdziwą niespodziankę dla polskich graczy... ale o tym kiedy indziej. Strefa ma ogromną i wspaniała historię i szkoda byłby ją zmarnować. Dlatego za punkt honoru postawiłem sobie, że będziemy kontynuować żywotność Strefy. Jeśli chciałbyś pomóc Strefie napisz na mail: frey@strefarpg.pl. Czekam na propozycję.

Tymczasem rozpoczynamy Odwilż! (Na razie powoli).  Na początek małe akutalizacje "Wskazówki do Fable". Więcej w rozwinięciu.
Jakie wskazówki?

Każdemu, kto grał w Fable z pewnością nie raz zdarzyło się znaleźć jakąś tajemniczą wskazówkę zapisaną na starym i zniszczonym papierze. Przeważnie wskazówki te ukryte są w trudno dostępnych miejscach lub można je otrzymać z różnych zadań, lecz mało kto konkretnie wie od czego one służą. Mianowicie skompletowanie wszystkich wskazówek da możliwość odkopania skarbu (można go odkopać i bez wskazówek, lecz nie posiada on wówczas swoich cennych dodatków), którym jest dość nietypowy przedmiot o interesujących możliwościach.

Wskazówki do Fable

Jakieś pytania propozycje odnośnie współpracy, chęć pisania tekstów itp. Prosze pisać na mail oraz rozwinać dyskusję w komentarzach.

Komentarze

Avatar
haba95, 13.10.2009, 12:11
jak zdobyć wszystkie niebieskie grzyby ja przeszedłem już 5 razy tą grę i znajdywałem 3 Grzyby.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.