Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowe artykuły o Diablo 3

Nowe artykuły o Diablo 3

Data opublikowania: 03.07.2008, 09:01
Tagi:
W sieci cały czas, w zastraszającym tempie pojawiają się coraz to nowsze teksty na temat Diablo 3. Redaktorzy serwisu Strategy Informer wygrzebali w internecie nową (wcześniej GameSpot mówił o 31 grudnia tego roku) datę wydania gry - 27 marzec 2009. Informacja taka pojawiła się w sklepie internetowym play.com w którym Diablo 3 dostępne jest w pre-orderze w cenie £24.99 i właśnie z taką datą wydania. Więcej w rozwinięciu.

Serwis Shacknews opublikował podsumowanie tego, co dotychczas wiemy o Diablo 3. Możecie je znaleźć na tej stronie, idealny materiał dla kogoś, kto nie jest jeszcze za pan brat z nowym dziełem Blizzarda.

Z kolei IGN zamieścił na swoich łamach przypomnienie o pierwszej części tej znakomitej serii, czyli oczywiście Diablo. Aż łezka się w oku kręci widząc screeny z tej wspaniałej gry.

Oprócz tego, pojawiły się także trzy nowe zapowiedzi gry, w serwisach (nazwa serwisu jest linkiem do zapowiedzi): GameSpy, GamesRadar, Joystiq.

Wszystkie powyżej zamieszczone materiały są w języku angielskim.

Komentarze

Avatar
Midvith, 03.07.2008, 21:39
Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie tak jak z Diablo II, że premierę przekładali ładnych parę razy.
Avatar
Gamec, 04.07.2008, 00:35
Prace nad grą po trailerach wyglądają na dość zaawansowane. Fajnie byłoby pograć w Diablo 3 już w święta tego roku :). Jednak nie od dzisiaj wiadomo że Blizzard każdą swoją grę dość długo dopieszcza, więc ten marzec 2009 czy nawet dalsze miesiące są niestety bardzo możliwe :(.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.