Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Cechy gry

Cechy gry

Data opublikowania: 03.07.2008, 19:28

Minęły dwie dekady, odkąd demoniczni mieszkańcy, Diablo, Mephisto i Ball, wędrowali po świecie Sanktuarium siejąc zniszczenie i spychając rolę człowieka do swoich grzesznych sług. Tym, którzy bezpośrednio stawili czoła Pierwszemu Złu, pamięć powoli zanika, ale rany w duszy ciągle płoną.

Kiedy Deckard Cain powrócił do ruin Katedry Tristram szukając tropów nowych zaczątków zła, kometa z niebios uderzyła prawie dokładnie w to samo miejsce, gdzie Diablo wszedł do naszego świata. Kometa ta przyniosła ze sobą mroczny omen, miała przywołać bohaterów Sanktuarium do obrony śmiertelnego świata przeciwko powiększających się siłach Płonących Piekieł - a nawet rozpadających się ciał niebieskich Wysokich Niebios.

  • Eksploruj w pełni realistyczne Sanktuarium - żyjący, oddychający świat gothic fantasy we wspaniałej oprawie 3D.
  • Walcz z nieczystymi siłami Płonących Piekieł całkowicie nowymi klasami, jak na przykład Szaman, lub poprawionymi klasami z poprzednich Diablo, tak jak Barbarzyńca.
  • Zrzuć Piekło na swoich przeciwników używając interaktywnego środowiska jako broni: zastawiaj przebiegłe pułapki, użyj zniszczalnych obiektów przeciwko swoim wrogom, używaj przeszkód na swoją korzyść - wszystko to dzięki silnikowi fizycznemu Havoc.
  • Doświadcz intensywności tryby multiplayer z Diablo 3 dzięki całkowicie nowej, ulepszonej platformie Battle.net która pozwoli na jeszcze łatwiejszą grę z przyjaciółmi - gra kooperacyjna daje więcej frajdy.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.