Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowa klasa postaci w Diablo 3 - Mnich

Nowa klasa postaci w Diablo 3 - Mnich

Data opublikowania: 22.08.2009, 11:15
Tagi: diablo 3, diablo, postać, monk, mnich, blizzcon, blizzard
Wczoraj doczekaliśmy się kolejnej prezentacji postaci na BlizzConie 2009, która będzie dostępna w nadchodzącym Diablo 3 - tym razem Blizzard przedstawił nam Monka. W rozwinięciu newsa znajdziecie kilka interesujących grafik ukazujących mnicha w walce, zaś w naszej wideotece trzy filmiki przedstawiające jego zdolności i umiejętności.


obrazek


Zapowiada się zaiste, smakowicie...

Postać mnicha w serii Diablo znamy już od pierwszej części (a dokładniej dodatku Hellfire), miejmy nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami Chrisa Matzen'a, będzie to jedna z najciekawszych klas postaci, zupełnie odmieniona w stosunku do kanonu mnicha w serii Diablo.

obrazek


Warto wspomnieć, że w Diablo 3 będziemy mogli wybrać płeć naszego bohatera, przemierzającego świat mroku - więc z pewnością możemy oczekiwać żeńskiej wersji Mnicha... ... bojowej zakonnicy? :-)

obrazek


obrazek


Prócz tego na Blizzcon 2009, firma zapowiedziała, że Diablo 3 będzie miało premierę minimum w 2011 roku, co tylko potwierdza teorie graczy na temat odległej daty premiery. Cóż, Blizzard słynie z tego, że gry robi długo... ale jednak warto czekać.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Frey, 22.08.2009, 11:32
Taka zabójczyni w wersji męskiej :) Choć jego zdolności wyglądają ładnie, to ciekawe czy będą równie efektywne.
Avatar
Midvith, 22.08.2009, 12:41
Jego broń dosłownie przypomina nieco zabójczynię - te szpony etc, ale miejmy nadzieję, że więcej w nim będzie magii niż walki wręcz :)
Avatar
Basstone, 23.08.2009, 02:23
Myślę, że raczej nie chodziło im o zabójczynię. Poza tym, wydaje mi się, że Mnich to raczej zła nazwa dla tej postaci. A swoją drogą, skille całkiem niezłe.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.