Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Diablo III zapowiedziane!

Diablo III zapowiedziane!

Data opublikowania: 28.06.2008, 23:22
Tagi:
I stało się, dzisiaj na Blizzard Worldwide Invitational 2008 zostało oficjalnie zapowiedziane Diablo III. Po wielu latach oczekiwań i niepewności stało się jasne czym zajmowali się ostatnio pracownicy Blizzarda.
To co rzuca się w oczy pierwsze, to grafika 3D. Wielu graczy obawiało się jej wprowadzenia, gdyż mogłoby to za bardzo zmienić ostatecznie oblicze gry. Rzut izometryczny na postać został jednak zachowany, i raczej większości nawet najbardziej hardkorowych wyznawców Diablo nowa oprawa się spodoba.

Oprócz technicznych nowinek w nowym Diablo znajdzie się także nowa klasa - Witch Doctor. Specjalizować będzie się on w przyzywaniu chowańców, wywoływaniu chorób. Co ciekawe, może on także przejąc kontrolę nad wrogami. Dane nam będzie także zagrać znanym z poprzednich części barbarzyńcą. Blizzard zapowiada także wprowadzenie możliwości grania tą drugą, kobiecą płcią każdej z klas postaci.

Gra najprawdopodobniej będzie wydana tylko na komputery PC, a duży nacisk zostanie położony na grę cooperative razem z przyjaciółmi.

Oficjalna strona gry dostępna jest pod adresem www.blizzard/diablo3. Znajdziecie na niej screeny, informacje, a także m.in. dwa filmiki (Cinematic Teaser i Gameplay Video).

Na dzień dzisiejszy o Diablo III wiemy tylko tyle,w najbliższym czasie będą pojawiały się nowe informacje o czym na pewno was poinformujemy.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.