Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
DA:O pecetowcy będą tworzyć dodatki na konsole

DA:O pecetowcy będą tworzyć dodatki na konsole

Data opublikowania: 10.07.2009, 16:31
Tagi: dragon age: początek, dragon age: origins, da:o, bioware, greg zaschuk

Greg Zeschuk z BioWare wyjawił kilka interesujących informacji związanych z tworzeniem dodatków konsolowych jak i pecetowych do gry Dragon Age: Początek. Wersja na komputery osobiste ma być wyposażona w specjalny zestaw narzędzi, dzięki którym gracze będą mogli modyfikować świat gry, a także dodawać do niego nowe przedmioty. Wiele z ulepszeń stworzonych przez społeczność pecetową ma szansę zostać wykorzystana przy tworzeniu dodatków do Dragon Age: Początek w wersji na konsole.

Według Grega Zeschuka - specyfika konsol ogranicza je pod względem wykorzystania narzędzi modyfikujących grę. Z tego powodu firma BioWare pracuje nad wygodną metodą transferu nowych zawartości pomiędzy komputerami, a konsolami. Proces ten rzekomo nie jest wymagający. Oznacza to, że w DLC na PS3 i Xbox 360 zobaczymy nowości wymyślone przez graczy komputerowych.

Za prace nad ściąganiem dodatkowej zawartości z sieci odpowiedzialny jest specjalny zespół, który powstał wewnątrz BioWare. Nie wykluczone zatem, że już kilka dni po premierze dostępne będą niewielkie dodatki do gry.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.