Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
CD Projekt wyda dodatki do Neverwinter Nights 2!

CD Projekt wyda dodatki do Neverwinter Nights 2!

Data opublikowania: 17.02.2009, 04:55
Tagi: neverwinter nights 2, storm of zehir, mysteries of westgate, cd projekt

CD Projekt wyda dwa dodatki do Neverwinter Nights 2! Będą to Storm of Zehir, który na świecie pojawił się pod koniec ubiegłego roku, a także dostępny wcześniej w dystrybucji elektronicznej Mysteries of Westgate. Innowacyjne dodatki wprowadzają wiele nowości do gry...

Główną innowacją jaką niesie Storm of Zehir jest możliwość stworzenia własnej drużyny zupełnie od podstaw. Zmieniony został również system dialogowy. Teraz udział w rozmowie będą mogli wziąć poszczególni bohaterowie, co może doprowadzić do znacznych zmian w dyspucie. Zmian doczekał się również system handlu. Dodatek ma dostarczyć 15 godzin zabawy.
Mysteries of Westgate umożliwi nam poznanie tajemnic tytułowego miasta, a także kanałów jakie się pod nim kryją. W dodatku poznamy trzech nowych towarzyszy, a całość ma dostarczyć kolejne 15 godzin uciechy.
Storm of Zehir będzie kosztowało 79,90zł, zaś Mysteries of Westgate to wydatek 59,90zł. Na szczęście CD Projekt planuje wydanie obu rozszerzeń w zestawie, który kosztować będzie 99,90zł. Polskie tytuły dodatków są jeszcze nieznane, ale na rynku w polskiej wersji językowej pojawią się już w kwietniu.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.