Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Poszukujemy wykwalifikowanego Władcy Lochów

Poszukujemy wykwalifikowanego Władcy Lochów

Data opublikowania: 15.07.2011, 15:39 | Informacja prasowa
Tagi: dungeons, crpg, dungeon keeper, cd projekt

Informujemy, że od dziś gra Dungeons na komputery PC w polskiej wersji językowej jest do nabycia we wszystkich dobrych sklepach z grami w sugerowanej cenie 59,99 zł.

Dungeons to pełna czarnego humoru gra strategiczna, którą można określić duchowym spadkobiercom legendarnego Dungeon Keepera. Obecnie na rynku istnieje niewiele gier pozwalających wcielić się w okrutnego i złego bohatera, by czynić bliźnim zło. Dungeons oferuje taką możliwość!

Graczom przyjdzie posmakować życia Demiosa, przerażającego władcy podziemi, który w wyniku intrygi uknutej przez jego zdemoralizowaną, podstępną i wyjątkowo zawziętą eksdziewczynę Kalipso, został strącony z panteonu mrocznych lordów. W walce o utraconą pozycję będzie musiał pokonać innych straszliwych, choć odrobinę głupawych władców podziemi. Jednym z nich jest król zombie, który - jak na rasowego nieumarlaka przystało - inteligencją nie grzeszy. Cięższa przeprawa czekać na graczy będzie z krwawym Minosem, uwielbiającym rozwiązywać problemy za pomocą okrucieństwa i przemocy lub jeszcze większej dawki przemocy i okrucieństwa.

Rozgrywka w Dungeons polega na budowaniu własnego, przesiąkniętego złem lochu. Mając do dyspozycji ponad 300 obiektów, gracze będą mogli stworzyć owiane złą sławą podziemia, by następnie wypełnić je skarbami, artefaktami oraz przerażającymi bestiami. Lochy, jak powszechnie wiadomo, są wielką atrakcją turystyczną dla wszelkiej maści szlachetnych bohaterów, magów i rycerzy, których cenne dusze zapewnią podziemnemu królestwu Demiosa dostęp do coraz to potężniejszych przedmiotów i podłych kreatur. Dungeons na komputery PC można kupić we wszystkich dobrych sklepach z grami w polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 59,99 zł. Więcej informacji na:

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Gamec, 16.07.2011, 12:40
Niestety ale ta gra ma mało wspólnego z Dungeon Keeperem :(. Właściwie tylko to że również jej akcja odbywa się w lochach.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.