Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Odnaleziono Świętego Graala

Odnaleziono Świętego Graala

Data opublikowania: 15.07.2011, 15:41 | Informacja prasowa
Tagi: the first templar, crpg, cd projekt

Od dziś gra The First Templar na komputery PC w polskiej wersji językowej dostępna jest już we wszystkich dobrych sklepach z grami w sugerowanej cenie 79,99 zł.

The First Templar to gra akcji z elementami RPG opowiadająca historię trójki bohaterów uwikłanych w mroczne spiski zakonu Templariuszy oraz poszukiwania Świętego Graala. Gracze będą mieli okazję udać się w podróż po ponad 20 malowniczych lokacjach związanych z historią XIII-wiecznej Europy. Odwiedzą między innymi Cypr, Akrę i Ibelin. W trakcie tropienia tajemnic Graala będą musieli stawić czoła Świętej Inkwizycji, Saracenom oraz Filipowi IV Pięknemu, królowi Francji.

Rozgrywka w The First Templar pełna jest krwawych starć z użyciem średniowiecznej broni białej, takiej jak miecze, tarcze oraz sztylety. Gracze walcząc z przeciwnikami będą wyprowadzać zabójcze kombinacje ciosów, by następnie zakończyć potyczkę krwawym finiszerem. Każdy z bohaterów The First Templar posiada unikalny styl walki, uzbrojenie oraz zestaw umiejętności, które można rozwijać niczym w grze RPG. Gra The First Templar posiada świetnie zrealizowany tryb kooperacji. Gracz wspólnie z przyjacielem, na jednym komputerze (split screen) lub za pośrednictwem internetu, może ramię w ramię walczyć z wrogami zyskując, dostęp do drużynowych, krwawych finisherów, lub niesienia pomocy rannemu w walce towarzyszowi. Zobacz zwiastun.

Gra The First Templar na komputery PC jest już dostępne we wszystkich dobrych sklepach z grami w polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 79,99 zł. Więcej informacji na:

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.