Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Brak wpływu na rozwój postaci w Diablo 3

Brak wpływu na rozwój postaci w Diablo 3

Data opublikowania: 16.10.2008, 23:27
Tagi:
Blizzard ogłosił że w Diablo III nie będziemy mieć żadnego wpływu na podział punktów pomiędzy atrybuty (siłę, zręczność itp.). Podobnie jak w World of Warcraft po każdym awansie na wyższy level punkty zostaną rozdzielone automatycznie. Dodatkowo bronie, jak i cały ekwipunek nie będzie wymagał np. określonej ilości siły do noszenia, jedynym wymogiem dla części przedmiotów będzie posiadanie odpowiedniej klasy postaci.

Miejmy nadzieję że nie okaże się że to logo będzie bardziej pasować do gry niż oryginalne.

Z drugiej strony Blizzard zapowiada kilka nowych mechanizmów które mają umożliwić tworzenie unikatowych postaci, pozostaje nam zawierzyć Zamieci i cierpliwie czekać na premierę gry.

Komentarze

Avatar
Frey, 17.10.2008, 07:26
kolejna głupota blizzarda...
Avatar
loqu423, 22.10.2008, 00:43
Głupota ? ffs nie trzeba będzie się męczyc nad wyrabianiem postaci , będą liczyły sie dobre iteamy i i jakies atrybuty do czarów w iteamach coś jak w grze skilroad online masz dużo stra w broni i w iteamach masz większy dmg i to jest w tym fajne
Avatar
paput90, 29.10.2008, 17:34
ale miedzy innymi takie ''głupoty'' przyczyniły sie do sukcesu diablo
Avatar
dr_Freeman, 01.11.2008, 04:16
Ech, jeśli to wprowadzą na serio to gra straci wiele uroku, identyczne postacie różniące się tylko levelem ? A co będzie za przyjemność. A różnorodność sprzętu nie zastąpi rozwoju postaci. Oj panowie z blizzarda - nie strzelajcie sobie w stopę i nie rozczarowujcie graczy.
Avatar
Gamec, 01.11.2008, 18:21
Z drugiej strony wiele się zmieni np. w umiejętnościach w które będzie można wsadzać runy. Po za tym czy Blizzard kiedykolwiek zawiódł nas, graczy? ;)
Avatar
Rupas1, 01.11.2008, 19:59
Hmm, aż skusiłem się na założenie konta :P Może popatrzcie na to z innej strony, rozdawanie statów w d2 bylo, powiedzmy sobie szczerze, bardzo przewidywalne i robione pod eq, powielane milionami schematy do tych samych buildow, no po co to. Trzeba przyznac rację Gamecowi, to przecie blizzard, i jesli nie staty to powstanie jeszcze lepszy system który znając życie umożliwi tworzenie bardziej unikalnych postaci niz w D2, gdzie praktycznie wszystko ograniczało się do elo ekwipunku. Osobiście bede wielce rad jeśli sama budowa postaci będzie bardziej złożona a ważność ekwipunku do innych parametrów super postaci spadnie o pare punktów w porównaniu z dobrym wyborem skilli czy tez innych czynnikow ktore będą niezależne od gracza, może jakies losowe wartości statów lub staty wrzucane w zależności od tego w jaki sposób gra się jakąś postacią ... to już nie byłoby tak liniowe jak exp w 10 minut i trade eq. Ale to tylko moja opinia i marzenia dotyczące kontynuacji Diablo ;) Wesołych Świąt.
Avatar
jałoch, 15.12.2008, 18:20
Blizzard wie co robi.
Avatar
rizul, 16.12.2008, 08:44
Rupas1 : tak masz racje ale zgodzisz sie chyba ze to kolejny krok zeby diablo 3 stało się poprostu Wow`em w świecie Diablo. a tak BTW ja lubiłem sobie czasem pograc w d2 jak i w d1 ..... na singlu, gra miala klimat i ciekawie się w nią grało a taki krok jest tylko upośledzeniem singla i się nie zdziwie jak ostateczny produkt bedzie tylko on-line ....

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.