Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Bogate wydanie gry Risen - tylko w Polsce

Bogate wydanie gry Risen - tylko w Polsce

Data opublikowania: 01.10.2009, 21:34 | Informacja prasowa
Tagi: risen, crpg, gothic, piranha bytes, wydanie, polska, cenega

Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii oraz wydawca gry Risen na PC z przyjemnością ujawnia polskie wydanie następcy Gothic’a i najbardziej oczekiwanej gry RPG tego roku.

Polska edycja na komputery osobiste będzie zawierać:

  • Grę Risen w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej lub angielskiej, w najnowszej możliwej wersji, z zaimplementowanymi polskimi podpisami pod dialogami wypowiadanymi przez postacie niezależne w grze.

  • 64-stronicową drukowaną instrukcję do gry.

  • Specjalny i unikatowy dysk bonusowy, na którym znajdzie się m.in.: film „Jak powstawał Risen?” w polskiej wersji językowej (znacznie dłuższy niż dostępny powszechnie na Internecie) oraz inne materiały wideo związane z tytułem, które pozwolą jeszcze lepiej poczuć fantastyczny klimat gry.

Miło jest nam zauważyć, że tak bogate wydanie gry Risen będzie dostępne jedynie w Polsce.

Opis gry:

Risen to gra z gatunku cRPG, której akcja osadzona jest na niesamowitej wyspie wulkanicznej, która wprost kipi od potworów, trujących roślin i czarnej magii. W grze wcielimy się w postać bezimiennego rozbitka, który rozpoczyna na wyspie niesamowitą przygodę…

W grze przyjdzie nam eksplorować dzikie tereny i wykonywać misje zlecone nam przez szereg ciekawych postaci. Za rozwiązane zadania otrzymamy odpowiednią ilość punktów doświadczenia oraz monety, za które będziemy mogli sprawić sobie nową broń lub też jedzenie, bo oprócz dbania o wyposażenie naszego bohatera, będziemy musieli zadbać o jego żołądek i spokojny sen.

W Risen będziemy wypełniać nasze zadania w ciągu dnia i nocy, w różnych warunkach atmosferycznych. Grafika stworzona na potrzeby gry jest niesamowita i z całą pewnością stanowić będzie przełom w grach RPG. Niektóre postacie wykonano przy użyciu 6 tys. wielokątów, a do przedstawienia terenu wykorzystano technologię HDR. Ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez Kaia Rosenkranz’a odpowiedzialnego za muzykę przy wcześniejszych produkcjach studia Piranha Bytes.

Cechy charakterystyczne:

  • rewelacyjny cRPG nawiązujący do kultowych produkcji Piranha Bytes

  • postaciom z gry głosu użyczyli znakomici aktorzy! Jako Inkwizytor przemówi Andy Serkins, znany z roli Golluma (Władca Pierścieni) i roli King Konga (King Kong). John Rhys Davies, świetnie znany z roli butnego krasnoluda – Gimliego (Władca Pierścieni) wystąpi w roli Dona Estebana. Lena Headey, znana m. in. z roli Sary Connor (Terminator: Kroniki Sary Connor) użyczy głosu Patty!

  • wciągająca fabuła, mnóstwo zadań pobocznych,

  • bogaty świat gry,
  • zniewalająca grafika zbudowana na Ageia Physx,
  • cykl nocy i dnia,
  • ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Kai Rozenkranz’a.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.