Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Maj 2006

Newsów w sumie: 95 | Strona: 7/7
Trailer SpellForce 2 02.05.2006
(12:17)

Trailer SpellForce 2

Serwis internetowy ign.com zamieścił na swoich łamach trailer nadchodzącej gry SpellForce 2: Shadow Wars. Prócz niego w serwisie można znaleźć w dziale Videos trzy inne filmiki z tej gry. Całość dostępna pod tym linkiem.
Zapraszamy.Otwarcie ACG 02.05.2006
(09:46)

Otwarcie ACG

Anti Cheat GroupAnti Cheat Gruop jest to zrzeszenie stron i portali internetowych, które nie umieszczają na swoich łamach (download, forum, strona...) żadnych trików, tipsów, trainerów, cheatów, hacków i tym podobnych artykułów. Bugi (błędy w grze na korzyść gracza) nie uznajemy za przejaw hackingu o ile owy bug nie prowadzi do tego, że postać gracza staje się niepokonana, nieśmiertelna czy niezwyciężona. Również solucje i opisy nie są brane pod uwagę jako pomoc. Anti Cheat Group jest częścią vortalu StrefaRPG.pl oraz został przez ten vortal stworzony. Zadaniem tego projektu jest powstrzymywanie i zniechęcenie potencjalnych osób, dla których gra bez kodów nie jest grą od używania ich.

»O Anti Cheat Group
»Strony partnerskie
»Co uznajemy/nie uznajemy za cheaty?
»Buttony do zamieszczenia

Zapraszamy wszystkie serwisy do współpracy, więcej co trzeba zrobić można przeczytać w artykule "O Anti Cheat Group"
Tydzień z Lineage ][ - Dzień 1 - Grafika 01.05.2006
(18:22)

Tydzień z Lineage ][ - Dzień 1 - Grafika

Tego jeszcze na Strefie nie było! Od dzisiaj przez tydzień będzie trwał Strefowy "tydzień z Lineage2". Codziennie począwszy od dzisiaj będziemy dodawać nowe artykuły i nowe informacje. Zapewne nie wiecie, z jakiej to powodu? Okazja jest, ponieważ Lineage 2 świętuje już 2 lata. A więc zaczynamy...
Dzisiaj zajmiemy się najbardziej wizualnym aspektem gry, czyli grafiką. Niby nie jest ona w grach najważniejsza, ale przyjemnie jest gdy cieszy oko. Więc zapraszam do galerii: screenów oraz tapet.
Ale obrazki są zbyt statyczne, a gra to pciezesz ruch, a więc chce się filmów, nic prostrzego:
Filmy chronicle 4
Filmy chronicle 3
Filmy chronicle 2
Filmy chronicle 1
Filmy inne

?yczymy wszystkim miłego oglądania.
Walion - podróże wybraźni - nowe informacje 01.05.2006
(16:09)

Walion - podróże wybraźni - nowe informacje

Witam. Kilka nowosci dotyczacych Walionu. Nadal czekamy na nowych graczy, którzy zawitają do świata wybraźni. Dodałem dzisiaj kilka nowych materiałów. Na poczatek cos na temat historii świata, czyli strzępy historii, może niewiele tam informacji, ale zawsze coś. Dalej to już coś na temat mechaniki systemu, czyli współczynniki. Na koniec dodaje biografie Tengrona, którego postać już zagościła na serwerze. Postać Tengron Berszear jest dobry przykładem jak mozna napisać swoją biografie-charakterystyke. Pamietajcie, ze możecie mieć całkowicie innym pomysł na opisanie własnej postaci.

?eby zagrać wystarczy stworzyć postać i wysłać ją do mnie. Zapraszam do Gry!
 
Screeny z Dark Messiah 01.05.2006
(12:01)

Screeny z Dark Messiah

Na forum http://www.canardplus.com/forums/ można znaleźć cztery ciekawe screeny z gry Dark Messiah of Might and Magic.
Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004