Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Czerwiec 2007

Newsów w sumie: 96 | Strona: 1/7
Blog firmy Bethesda Softworks 30.06.2007
(09:49)

Blog firmy Bethesda Softworks

Znana z produkcji serii The Elder Scrolls firma Bethesda Softworks otworzyła wczoraj swój oficjalny blog internetowy. W ciągu dwóch dni zamieszczono na nim już cztery wieści, które przeczytać można pod tym adresem. Miejmy nadzieję, że już wkrótce na tym blogu będzie można znaleźć przecieki z firmy...
Sacred 2: Fallen Angel Movie Pack 30.06.2007
(09:43)

Sacred 2: Fallen Angel Movie Pack

Znany portal internetowy - Gamershell zamieścił w swych zasobach zestaw trzech filmów i wstawek z gry Sacred 2: Fallen Angel. Cały zestaw zajmuje niewiele - zaledwie 6,43 MB, a pobrać go można z różnych adresów pod tym linkiem.
New Dawn - portrety i newsletter 30.06.2007
(09:39)

New Dawn - portrety i newsletter

Twórcy polskiej gry postapokaliptycznej o nazwie New Dawn zaktualizowali ponownie swoją stronę internetową. Od teraz dostępny jest newsletter, zmieniony został wystrój forum, jest możliwość zdobywania rang. Prócz tego zamieszczone zostały dwa nowe portrety postaci z gry.
Premie - Gala Mistrzów 29.06.2007
(12:13)

Premie - Gala Mistrzów

Od dziś na forum można zobaczyć listę rzeczy premiowanych, czyli takich za, które wykonanie można otrzymać dodatkowe punkty i zwiększyć swoje szansę na wygraną w danej kategorii Gali Mistrzów. Przypominamy, że gala trwa całe wakacje oraz część września, przez cały ten czas oczekujemy na nadsyłane przez Was prace - wieści, artykuły, filmy i inne. Cały regulamin, listę za co można otrzymywać punkty oraz inne ważne informacje znajdziecie w dziale Strefa - Gala Mistrzów, zaś temat na forum z listą premiowanych rzeczy dostępny jest po tym adresem (wpierw należy się zalogować).
Nowa jednostka w StarCraft II 29.06.2007
(11:59)

Nowa jednostka w StarCraft II

Na stronie Blizzarda zaprezentowano nową jednostkę z frakcji Protoss jaką będzie można spotkać w grze StarCraft II, nad którą pracuje aktualnie ta firma. Kolejną jednostką jaką prezentują twórcy gry jest Protoss Colossus, o którym przeczytać można pod tym adresem.
[Sprostowanie] 1st Polish Strange Characters Parade 29.06.2007
(10:56)

[Sprostowanie] 1st Polish Strange Characters Parade

Chcieliśmy przeprosić Bydgoszcz Green Army za newsa za 27 czerwca o nazwie: 1st Polish Strange Characters Parade. Z treści newsa wynikało, jakoby to Bydgoszcz Green Army zorganizowało Pink Day LA. Pierwszym eventem Green Army będzie oczywiście zorganizowanie Polskiej Parady Dziwnych Postaci. Na imprezę serdecznie zapraszamy.
Bydgoszcz Green Army przepraszamy za pomyłkę, na przyszłość będziemy bardziej uważać.


Nowa łatka do polskiej wersji G3 29.06.2007
(10:20)

Nowa łatka do polskiej wersji G3

W internecie jest już dostępna nowa łatka do Gothic 3, upragniona przez wielu graczy z Polski. Jak do tej pory mogli się z niej cieszyć jedynie niemieccy gracze, my zaś i inne kraje mogliśmy obejść się smakiem. Chodzi bowiem o przyjemność z grania, a dzięki tej że poprawce wyeliminowano w sumie 100 błędów, głównie w zadaniach, i naprawiono niedziałające umiejętności. Najnowszą łatkę oznaczoną numerkiem 1.3.1 można pobrać pod tym adresem.
Sacred 2 Hands-on 29.06.2007
(10:20)

Sacred 2 Hands-on

W portalu PRO-G zamieszczono ciekawy artykuł Hands-on na temat gry Sacred 2. Można się w nim doczytać między innymi porównań do innych znanych tytułów z tej kategorii gier - Diablo II czy antycznego hack'n'slash o nazwie Titan Quest. Akcja drugiej części gry Sacred toczyć ma się około 2000 lat przed wydarzeniami z pierwszej części...
Artykuł dostępny jest pod tym adresem. Zapraszamy.
ArenaNet banuje 29.06.2007
(09:56)

ArenaNet banuje

Kilka dni temu twórcy Guild Wars zapowiedzieli, że będą zawieszać bezterminowo konta wszystkich tych, którzy nie rozróżniają chatów. Konkretniej chodzi o handel. Specjalne boty miały rejestrować rozmowy na kanałach ogólnych i prywatnych, sprawdzając, czy są poprawnie używane. Gracze się tym zbytnio nie przejęli, więc ArenaNet zaczęła banować...
Wiedźmin pod koniec października? 29.06.2007
(09:43)

Wiedźmin pod koniec października?

Na oficjalnej stronie GameStop Corporation, największej na świecie sieci sklepów z grami komputerowymi, pojawiła się informacja iż Wiedźmin będzie mieć premierę w Stanach Zjednoczonych dopiero pod koniec października.
Wymagania Eye of the North 29.06.2007
(09:12)

Wymagania Eye of the North

Znane są już wymagania sprzętowe (minimalne jak i zalecane) nadchodzącego dodatku do Guild Wars, jednego z najpopularniejszych gier na świecie. Więcej w rozwinięciu.
Rise of the Argonauts - nowy mitologiczny RPG 29.06.2007
(08:38)

Rise of the Argonauts - nowy mitologiczny RPG

W zaciszu studia Liquid Development powstaje nowy, klasyczny RPG osadzony w starożytnych, greckich czasach. Gracz pokieruje Jazonem, greckim herosem, i wraz z nim będzie przemierzać Ateńską ziemię spotykając na swojej drodze Herkulesa i inne mityczne postacie znane z mitologi. Jak mówią twórcy, w grze zostanie położony bardzo duży nacisk na Olimpijskich Bogów, którzy będą naszemu bohaterowi udzielać łask jak i „przeszkadzać” w najmniej odpowiednich momentach, np.: gdy walczymy z legionami żołnierzy. Gra zapowiada się ciekawie i, sądząc po screenach, ładnie. Miejmy nadzieję że twórcy ze studia Liquid Development zaskoczą nas wieloma ciekawymi smaczkami i porywającą fabułą.
Start oficjalnego polskiego serwera 28.06.2007
(18:24)

Start oficjalnego polskiego serwera

Dwadzieścia siedem minut temu nastąpiło uroczyste otwarcie oficjalnego, autorskiego, polskiego serwera Neverwinter Nights 2. Jest to wydarzenie o tyle uroczyste, że poza laurem serwera oficjalnego, otrzymał on dużą dozę zaufania ze strony graczy, co jest dla serwerów bardzo ważne.
Wiemy, kto będzie dubbingował Geralta 28.06.2007
(17:19)

Wiemy, kto będzie dubbingował Geralta

Od niedawna wiemy już, kto użyczy głosu Geraltowi - bohaterowi sagi wiedźmińskiej i gry o tymże tytule. Jak wiemy, na głównym forum gry, użytkownicy chcieli, by rolę tę wziął nie kto inny, jak odtwórca filmowego Geralta - Michał Żebrowski. Jednak zawiodą się oni nową imformacją prosto z CD-Project. Głosu Wiedźminowi użyczy... Jacek Rozenek!
Koniec edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina! 28.06.2007
(16:09)

Koniec edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina!

No cóż - to już koniec. Niedawno jeszcze informowaliśmy o otwarciu sprzedaży internetowej edycji kolekcjonerskiej gry Wiedźmin. Ja zaś mam przyjemność (dla posiadaczy) lub smutek (dla setek innych) poinformować, że nakład EK został wyczerpany, a gram.pl nadal jest oblężone...

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004