Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Luty 2008

Newsów w sumie: 10 | Strona: 1/1
Wieści z Pyrkonu 27.02.2008
(00:50)

Wieści z Pyrkonu

Na stronie Pyrkonu pojawiły się regulaminy turniejów gier bitewnych, które rozegrają się na konwencie.
Gracze Wahammera 40k będą się mogli zmierzyć na corocznym turnieju klasy Master "Wojna Światów". Armie na 1300 punktów, zapisy do soboty godz. 9:45, koniec w niedzielę o 16.
Szczegóły: www.pyrkonpl -> Turniej Wh40k
Na Pyrkon wraca też Warhammer Fantasy Battle: odbędzie się turniej klasy Local "Duży lokal na duże punkty". Wielkość armii 2150 punktów, zapisy mailowo na adres gajowym@wp.pl do dnia 27.03.2008. Start w sobotę o 9:30, koniec w niedzielę o 16.
Szczegóły: www.pyrkon.pl -> Turniej WFB
Gracze Lord Of The Rings SBG będą mogli się zmierzyć w turnieju klasy Challenger, który rozegra się w Pyrkonową sobotę. Wielkość armii do 500 punktów. Zgłoszenia drogą mailową na adres Legolas.pl@poczta.onet.pl.
Szczegóły: www.pyrkon.pl -> Turniej LOTR SBG
Rozegrane zostaną również turnieje Warmachine & Hordes:
Pyrkon Open, czyli turniej na zasadach Steamrollera 3.0 na 500 punktów. Zapisy mailowo na adres sklep@cubecp.pl. Start w sobotę o 15, koniec w niedzielę o 14:30.
Turnieje dla początkujących połączone z nauką gry - "Mój pierwszy raz". Rozegramy dwa turnieje: w piątkowy wieczór i sobotnie wczesne popołudnie. Własne figurki nie są wymagane.
Szczegóły: www.pyrkon.pl -> Turniej Warmachines & Hordes
Poza tym odbędzie się turniej Mechwarriora, liczne pokazy oraz nauka gry i malowania figurek.
Więcej nowości w rozwinięciu.
T-shirt dla gracza - KONKURS 22.02.2008
(03:02)

T-shirt dla gracza - KONKURS

Firma MSI Polska zaprasza do udziału w konkursie graficznym pt. "T-shirt dla gracza", związanym z serią notebooków GAMING. Aby wziąć udział w Konkursie należy od 15.02.2008 do 31.03.2008 przesłać własny projekt podkoszulki, który reklamuje serię notebooków GAMING (na przodzie i/lub z tyłu koszulki) oraz zawiera wymyślone przez projektanta hasło reklamowe (na przodzie koszulki). Organizator udostępnia fotografie koszulek (przód i tył), na których powinien znaleźć się projekt oraz zdjęcia produktów z serii GAMING, do użytku uczestników Konkursu. Projekt koszulki powinien także uwzględniać logo MSI, które firma udostępnia do ściągnięcia na swojej stronie. Więcej na teamt konkursu w rozwinięciu.
Wieki Konkurs Strojów na Pyrkonie 20.02.2008
(18:57)

Wieki Konkurs Strojów na Pyrkonie

Załoga Serwisu www.ZakazanaPlaneta.pl zaprasza na przebierane show! W pyrkonowy sobotni wieczór zamierzamy zebrać największych geeków, nerdów i miłośników wszelkiej maści by ku uciesze ogółu popisali się własną kreatywnością.
Tematyka i technika dowolna, byle orbitowała gdzieś wokół fantastki. Występy zbiorowe, scenki i piosenki dopuszczalnie, ale pamiętajcie, że liczy się głównie przebranie. W jury zasiądą najbardziej nieobiektywni z ZakazanoPlanetarnych snobów, gwarantowana galowa oprawa i zabawna konferansjerka, a całość zostanie oczywiście w profesjonalny sposób zarejestrowana na video i fotografiach (jak obiecują organizatorzy, nic z tego nie wyjdzie poza internet!).
Takiej atrakcji jeszcze poznańskie cony nie zaznały (chyba ze Polcon '85)! Organizatorzy i sponsorzy Pyrkonu gwarantują moc bardzo cennych nagród, więc uczestnicy na pewno odbiją sobie potem koszty imprezy na internetowych aukcjach :)
Szczegółowy regulamin konkursu na dniach, a podpowiedzi przebrań znajdziecie na tej liście.

A zatem do roboty (lub do krawca) i powodzenia na scenie!
Delirium na Pyrkonie 18.02.2008
(20:24)

Delirium na Pyrkonie

Na Pyrkonie odbędzie się pierwszy oficjalny zlot graczy Delirium. Przewidziane są różne atrakcje, m.in spotkanie z twórcami gry.
Delirium to całkowicie polski projekt MMOG, którego twórcą jest poznańska firma Gammanet. Premiera gry miała miejsce 15 września 2007 roku. Obecnie rozgrywka toczy się na 5 serwerach przy udziale 90 tysięcy zarejestrowanych graczy. Patronem medialnym Delirium jest portal Wirtualna Polska, a gra dostępna jest pod adresem www.delirium.wp.pl
Fallout nie aż taki wielki 18.02.2008
(19:48)

Fallout nie aż taki wielki

Jeden z twórców Bethesda Softworks oznajmił ostatnio, że świat jaki gracze "otrzymają" do zwiedzenia w grze Fallout 3 będzie znacznie mniejszy w porównaniu do świata jednej z najsłynniejszej gry tego studia - Elder Scrolls IV: Oblivion.

Świat w Fallout 3 jest znzcznie mniejszy, niż ten w Oblivion. Został on jednak odpowiednio zagospodarowany - zajmuje od 50 do 80% powierzchni, jaką wypełniało uniwersum naszego Obliviona”.

Mimo, iż to prawie o połowę mniej fani i tak będą zadowoleni z tak dużej ilości terenu, wszak terenu w Oblivion chyba nikomu nie brakowało... Dodatkowo wiadomo, że wątek główny Fallout 3 powinien zająć około 20 godzin, zaś przejście gry wraz z zadaniami pobocznymi około 40 godzin. Czy tyle wystarczy graczom? Zobaczymy po premierze.
Poszedł jak świeże bułeczki 15.02.2008
(00:50)

Poszedł jak świeże bułeczki

Największa polska produkcja, Wiedźmin, udowadnia, że gra nie spodobała się tylko polakom. Na oficjalnej stronie możemy znaleźć wiadomość następującej treści:

Zespół CD Projekt RED z radością informuje, że ich debiutancka produkcja, gra Wiedźmin, w ciągu pierwszych trzech miesięcy sprzedaży, znalazła ponad 600.000 nabywców na całym świecie! Sukces handlowy gry Wiedźmin ułatwiło wyjątkowo ciepłe przyjęcie przez media i graczy na całym świecie. Przyjęcie to ilustruje 48 nagród i wyróżnień jakie gra otrzymała na całym świecie, w tym tak prestiżowe jak „Best PC RPG 2007” wg serwisu IGN.com, „PC RPG of the Year 2007” wg Gamespy.com, „Editors' Choice Award” amerykańskiego magazynu PC Gamer oraz „Readers' Choice Winner - Best RPG” serwisu Gamespot  (zobacz pełną listę nagród). Gra otrzymała również wyjątkowo wysokie noty od graczy na całym świecie, co wyraża się m.in wysokimi średnimi ocenami w recenzjach graczy w serwisach: Metacritics (9.4/10), GameTrailers (9.1/10), czy Gamespot (8.8/10).
Patch 1.6 wydany! 08.02.2008
(05:32)

Patch 1.6 wydany!

Dzisiaj pojawiło się "światełko w tunelu" dla tych, którzy głowili się nad rozwiązaniem licznych błędów w Gothic 3 m.in w dialogach. Najnowsza łatka oznaczona numerkiem 1.6 funkcjonować będzie bez poprzedniczki(1.12), a zniweluje ona ponad 500 błędów! Zostaną poprawione m.in wspomniane już dialogi, a spellbound poprawi wiele błędów na które natrafiamy podczas eksploracji świata.
Lista gości na Pyrkonie 07.02.2008
(05:31)

Lista gości na Pyrkonie

Do pisarzy goszczących na Pyrkonie dołączyli: Anna Brzezińska, Piotr Rogoża oraz Wit Szostak. Tym samym ilość gości na konwencie zwiększyła się do 31 osób. Organizatorzy wstępnie deklarują zamknięcie listy gości.
Demo Triangulisa już jest! 07.02.2008
(03:40)

Demo Triangulisa już jest!

Dnia dzisiejszego została opublikowana wersja demonstracyjna autorskiego systemu RPG Triangulis. Dokument .pdf liczy sobie 18 stron zapchanych materiałami i ilustracjami.
Dla przypomnienia, Triangulis jest to RPG o preapokaliptycznym świecie fantasy - w którym podczas potopu, ludzie budują nowy, wodny świat. Triangulis to świat powoli kurczącego się lądu, rozkwitającego wodnego świata, efektownych bitew morskich, epickich podwodnych walk, niezwykłych technologii łączących magię z potęgą pary oraz szalonych przygód pokręconych piratów. W rozwinięciu okładka!
Wybierz trzy gry na PC, zapłać tylko za dwie! 06.02.2008
(03:29)

Wybierz trzy gry na PC, zapłać tylko za dwie!

Z przyjemnością informujemy, że firma Electronic Arts we współpracy z Auchan, MediaMarktem, Saturnem i Tesco przygotowała dla graczy wyjątkową promocję, w ramach której kupując w placówkach wspomnianych sieci handlowych dwa dowolne tytuły wydane w serii EA Classics PC DVD, trzecią otrzymasz gratis. Promocja trwać będzie do 24 lutego. Nie możesz przegapić tej wyjątkowej okazji, by wzbogacić swoją kolekcję gier! Naprawdę ciekawa promocja, do tego szeroko dostępna.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004