Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Styczeń 2005

Newsów w sumie: 10 | Strona: 1/1
WOW Pre-paid 29.01.2005
(15:44)

WOW Pre-paid

NewsNa stronie CD-Projektu pojawiła się informacja iż firma wypuści na polski rynek karty zdrapki którymi będzie można płacić za grę. Oto treść tego newsa: Mamy dobrą informację dla wszystkich zainteresowanych grą World of Warcraft. W odpowiedzi na duże zainteresowanie graczy, w sprzedaży pojawią się tzw. karty pre-paid, umożliwiające opłacanie abonamentu, który pozwala na zabawę na serwerach gry. Karty typu "pre-paid" (popularnie zwane zdrapkami) są alternatywnym sposobem płacenia za abonament i umożliwiają zabawę również tym osobom, które nie dysponują kartą płatniczą. Każda karta umożliwi (przedłuży) grę w World of Warcraft przez 2 miesiące. Karty pre-paid pojawią się w sprzedaży około dwa tygodnie po premierze gry i będą dostępne na naszej stronie internetowej w cenie 109 PLN (+ koszty przesyłki). O szczegółach dotyczących zakupu kart poinformujemy wkrótce. Warto również dodać że na oficjalnej europejskiej stronie WOW (en.wow-europe.com) zostały otwarte zapisy do otwartej wersji beta. Ilość miejsc jest ograniczona więc należy się pośpieszyć...
Noc Kruka PL w sprzedaży! 20.01.2005
(14:50)

Noc Kruka PL w sprzedaży!

NewsZaprawdę, długo przyszło nam czekać na premierę owego rozszerzenia. Któż spamięta, ile to razy CD Projekt przekładał datę premiery? Ale nareszcie doczekaliśmy się! Bowiem dziś, 20 stycznia 2005 roku Noc Kruka trafiła na półki sklepowe. Przypominam, że dodatek kosztuje 59 PLN a wraz z grą otrzymamy dodatkowo soundtrack. A teraz do sklepów!
Noc Kruka już jutro! 19.01.2005
(16:52)

Noc Kruka już jutro!

NewsTak więc napięcie sięgnęło zenitu. Już tylko godziny dzielą nas od polskiej premiery pierwszego oficjalnego dodatku do Gothica II: Nocy Kruka. Wszystkim oczekującym pogratulować można cierpliwości, bowiem data premiery była przekładana od sierpnia zeszłego roku! Cóż, w tej chwili nie ma jednak co wspominać. Czekajmy... Nieprzespane noce powrócą!
Forum: reaktywacja 16.01.2005
(18:24)

Forum: reaktywacja

NewsPo długiej nieobecności forum Strefy wznawia działalność. Serdecznie zapraszam wszystkich do pisania!
Gothic III w tym roku 15.01.2005
(18:49)

Gothic III w tym roku

NewsJoWooD, wydawca gier z serii Gothic, zapowiedział premierę trzeciej części cyklu na IV kwartał bieżącego roku. Do informacji należy jednak podchodzić z dystansem, przynajmniej dopóki nie zostanie ona potwierdzona przez twórców gry - niemiecki zespół Piranha Bytes.
Noc Kruka - jeszcze trochę 14.01.2005
(09:23)

Noc Kruka - jeszcze trochę

NewsNoc kruka pojawi sie w sklepach już za kilka dni! Oto wczorajsza informacja ze strony CD-Projektu. Oto fragment: Z niekłamaną satysfakcją informujemy, że długo oczekiwana gra Gothic II: Noc Kruka pojawi się w sklepach już za tydzień, 20 stycznia. Dla wszystkich spragnionych przygód w fantastycznym świecie Khorinis przygotowaliśmy miłą niespodziankę - soundtrack z gry! ?ródło: www.cdprojekt.info
World of Warcraft PL 11.01.2005
(16:35)

World of Warcraft PL

NewsPonieważ temat ten dawno nie był na Strefie poruszany, czas więc by przybliżyć szczegóły polskiego wydania World of Warcraft. 1. Gra nie zostanie zlokalizowana (czyli będzie dostępna tylko w angielskiej wersji językowej). 2. Planowana premiera to 11 lutego 2005. 3. Cena gry to 199 zł. 4. Podobnie jak na zachodzie, WoW będzie dostępny w dwóch wersjach pudełka (Przymierza i Hordy). 5. Pudełko z grą ma zawierać polską wkładkę z instrukcją instalacji, łączenia z serwerem i opłat abonamentowych. 6. W chwili gdy piszę te słowa, na stronie wydawcy (link poniżej) można zamówić WoW w cenie 159 zł. (jeśli mamy zarejestrowaną poprzednią część Waracrafta) lub w cenie normalnej, czyli 199 zł. (jeśli takowej nie posiadamy). Dla niewtajemniczonych przypomnę, że WoW to MMORPG osadzony w wykreowanym przez Blizzarda świecie Warcarfta. Gra zdobyła na świecie wielką popularność, bijąc rekordy sprzedaży jak i ilości graczy w sieci. Więcej informacji na stronie CD-Projektu oraz oficjalnej stronie WoW.
Baldur's Gate 11.01.2005
(15:57)

Baldur's Gate

NewsFirma Sorrent, uznany twórca gier na telefony komórkowe, ogłosiła, że razem z Atari pracuje nad "komórkową" wersją Baldur's Gate. Tytuł ma oferować przygodę nie związaną z pozostałymi częściami Wrót Baldura. Wszystko oczywiście, w miarę możliwości, nie odbiegające jakością od komputerowych poprzedników! Wędrówka przez Zapomniane Krainy nada graniu na "komórze", która pod tym względem jest platformą dość młodą, zupełnie nowy wymiar.
Noc Kruka już niedługo! 09.01.2005
(19:31)

Noc Kruka już niedługo!

NewsDo poniedziałku 10 stycznia włącznie, użytkownicy CD-Projektu posiadający na swoim koncie zarejestrowaną grę Gothic bądź Gothic II będą mogli zamówić w specjalnej strefie UpGRAde Noc Kruka - pierwszy oficjalny dodatek do drugiej części serii Gothic - po okazyjnej cenie 39 zł. (plus koszt przesyłki). Premiera rozszerzenia została ostatecznie zaplanowana na 20 stycznia. Więcej informacji na stronie wydawcy. Na Strefie pojawiły się screeny z Obliviona oraz opowiadania ("Artykuły" w dziale Gothic). W 45% gotowy jest też nowy layout strony. W komentarzach zgłaszajcie wszelkie uwagi na jego temat.
Gothic III 01.01.2005
(12:18)

Gothic III

NewsW serwisie Wirtualnej Polski - Gry ukazała się krótka zapowiedź Gothica III. Oto jej fragment: Tym razem urokliwą niebezpiecznym wdziękiem wyspę Khorinis pozostawiamy za rufą naszego okrętu, by najprawdopodobniej już nigdy na nią nie powrócić. Teatrem działań naszego herosa będą równiny, wzgórza, pustynie, bagna i góry kontynentu. To już nie zapyziała, prowincjonalna wysepka, to cały wielki świat. Bardzo wielki nawet, bo autorzy już teraz twierdzą śmiało, iż rozległość terenu do eksploracji przewyższy tę z drugiej części cztero- bądź pięciokrotnie. I nie chodzi tutaj tylko o sam areał, a bardziej nawet o zróżnicowanie. Na Khorinis... Całą zapowiedź znajdziecie pod tym adresem: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,26,10035 Na Strefie wczoraj ukazała się Wielka Encyklopedia Świata Gothic i FAQ z Obliviona.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004