Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Styczeń 2006

Newsów w sumie: 56 | Strona: 1/4
Konkursik i nowet artykuły. 25.01.2006
(17:47)

Konkursik i nowet artykuły.

Na stronie Wizards of the Coast - D&D ukazały się nowe artykóły. Zapraszamy do lektury. Pojawił się nowy konkursik organizowany przez Poltergeist, więcej informacji na ten temat znajdziecie na tym forum. Zdradzić moge, że związany jest z "potworami" :)
Gothic 4 - MMoRPG plotką? 25.01.2006
(14:04)

Gothic 4 - MMoRPG plotką?

GameVision podało informacje na temat domniemanego Gothic 4 w wersji MMoRPG. Teraz dokładnie wiemy, że to tylko pogłoski, w dodatku nie potwierdzone i odrzucone przez GameVision. Wszelkie informacje na temat tego, że Gothic 4 to tylko plotka znajdziecie pod tym linkiem, niestety w języku Niemieckim. A już byli ludzie co w to uwierzyli ;)
Artykuły 25.01.2006
(09:43)

Artykuły

Zamieściłem kolejne artykuły na temat gry Arcanum. Między innymi o tym jak możemy podróżować po świecie (Transport) oraz sporo na temat różnych dziedzin magii - powietrza, ziemi, mocy, ognia oraz wody. Poza tym na stronie zamieściliśmy dział "Bannery". Zapraszam do lektury i uczestnictwa w forum.
Szczegóły lokalizacji HoMM V 24.01.2006
(14:43)

Szczegóły lokalizacji HoMM V

CD-Projekt podało najświeższe informacje dotyczące lokalizacji gry Heroes of Might and Magic V. Poniżej wieść jaką znaleźć można na stronie gram.pl: Największa lokalizacja o czasów Baldur's Gate! - tak w skrócie można określić prace nad stworzeniem polskiej edycji gry Heroes of Might and Magic V. Od ukazania się pamiętnych Wrót Baldura w żadnej grze komputerowej nie udało się zebrać prawdziwej plejady gwiazd. Sytuacja ta zmieni się wraz z nadejściem najbardziej oczekiwanej gry roku. Przypominamy, że polska edycja Heroes of Might and Magic V będzie unikalna także pod względem wydania. Tego nie znajdziecie nigdzie indziej na świecie! Edycja podstawowa zostanie wydana w dwóch wersjach do wyboru: na płytach CD lub na płycie DVD. W jej skład wejdą: - Pełna polska wersja językowa gry Heroes of Might and Magic V, - Prezent w postaci pełnej polskiej wersji językowej gry Heroes of Might and Magic III, - Ścieżka dźwiękowa z gry, - Drukowany poradnik, - Obszerna instrukcja, - Karta pomocy podręcznej, - Dodatkowe mapy do gry. Heroes of Might and Magic V zostanie wydana 30 marca, w polskiej wersji językowej i atrakcyjnej cenie 99,90 PLN!
Informacje z seriwsu gram.pl współpracującego z CD-Projekt. Tekst na temat głosów w HoMM V został już podany news wcześniej
Głosy HoM&M 5 24.01.2006
(13:04)

Głosy HoM&M 5

Gram.pl poinformowało, że do podkładania głosów w grze wezmą udział następujące osoby: # Małgorzata Foremniak jako Isabel # Bogusław Linda jako Agrael # Tatiana Okupnik jako Beatrice # Daniel Olbrychski jako Markal # Wiktor Zborowski jako Godric Przypominamy, że w gram.pl może również zakupić unikalną przedpremierową wersje HoM&M, z wieloma ciekawymi upominkami.
Gdzie się podziały Nasze Gothic'ki? 24.01.2006
(12:59)

Gdzie się podziały Nasze Gothic'ki?

Wczoraj na niemieckiej stronie GameVision, kazał się ciekawy i szerzący za sobą wiele komętarzy news. Okazuje się, że plany nad Gothic MMORPG są jak najbardziej nieprawdziwe. Najprawdopodobniej to tylko wymysł graczy. Wydawnictwo nie rozważało jeszcze nad nowymi projektami, narazie koncentruje się na G3. Dużo szumu medialnego o nic, tak można nazwać tą sytuacje.
Aktualizacja działu o Arcanum, spory w WoW 23.01.2006
(12:16)

Aktualizacja działu o Arcanum, spory w WoW

W pierwszej kolejności zacznę od gry Arcanum. Zamieściłem kolejne artykuły opisujące tą grę. Zmienił się również układ spisu artykułów w tym dziale. Zapraszam do przeglądania. Drugą rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę jest pewien incydent w World of Warcraft. Mianowicie ilość użytkowników tej gry przekroczyła juz znacząco sumę 8 milionów, od niedawna zaczęły się tam pojawiać problemy przypominające te jakie spotykają nas w prawdziwym życiu - osoby nie znające języka angielskiego podobno napotkały dyskryminację w Azeroth. Dokładniej chodzi o język - wiele osób nie używających angielskiego na serwerach typowo angielskich jest dyskryminowana. Takie zjawisko nie zachodzi jedynie w WoW, można je spotkać również w innchych grach, między innymi na Battle.necie. Wiadomo, już od dawna, że istnieje dyskryminacja narodowościowa, lecz w WoW skala jest nieporównywalna do innchych gier MMoRPG. No ale co można na to poradzić, są ludzie, są przeciwności... Spis dodanych artykułów pod newsem. » Mapa kanałów Tarantu » Mapa Arcanum (ang.) » Obsługa » HotKeys » Przenoszenie » Olśnienie
Wyniki ankiety na najlepsza grę cRPG w 2006 roku 23.01.2006
(11:10)

Wyniki ankiety na najlepsza grę cRPG w 2006 roku

Dzisaj na jedenj z największych stron na świecie, RPGDot o tematyce komuterowych gier RPG, dobiegła końca ankieta, która dotyczyła "Najbarziej oczwiekiwanej gry cRPG w 2006 roku. To tego tutułu kandydowały 4 gry: Oblivion, Gothic 3, NWN2 i The Witcher. Ku zaskoczeniu RPGDot wyniki wyglądają tak: So, the actual result was Gothic 3 with 33%, The Witcher with 27.6%, Oblivion with 25.2% and NWN2 with 13%. Interestingly, only 1.3% voted "None of the above", suggesting the upcoming year holds something for most of our readers. Wiedźmin na drugim miejscu pokazuje, że ma szanse na zagranicznym rynku. Całego newsa na ten temat znajdziecie tutaj.
Nowości do działu New Dawn 22.01.2006
(20:05)

Nowości do działu New Dawn

Do strony dodaliśmy nieco materiałów o projekcie New Dawn. Przypominam, że gra ta jest z rodzaju cRPG i jest robiona przez naszych rodaków. Tapety oraz artworki znajdziecie w naszej galerii, a dokładniej w tej części. Wszystkich zapraszamy do lektury, nowe artykuły pod newsem. » Mechanika gry » Opowiadanie » O emblemacie
Nowości do WoW 22.01.2006
(11:17)

Nowości do WoW

Ostatnio zaktualizowano oficjalną stronę World of Warcraft o między innymi nową tapetę oraz fan arty. Wszystko zamieszczam nieco niżej, pod newsem. Osobiście muszę przyznać, że ta tapeta bije na głowę wszystkie ostatnio wydane. Pod obrazkiem znajdziecie linki do odpowiednich wielkości tapety.
800x600 1024x768 1280x960 1600x1200 Część nowych artworków: A tu jest reszta...
Konkurs w Valkiri 21.01.2006
(16:22)

Konkurs w Valkiri

Na stronie Valkiri pojawił się "Zimowy Konkurs". Konkurs polega na napisaniu zarysu scenariuszu, postaci i ciekawego miejsca, które są opanowane przez wątek zimowy i istnieją w świecie Warhammera. Prace należy nadsyłać do ostatniego dnia Lutego, gdzie? (tego nie wiadomo). Wszystkie prace będą ubiegać się o jedną nagrodę, którą jest Warhammera: Władca Zimy. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Beta testy Heroes 21.01.2006
(12:57)

Beta testy Heroes

Na forum Ubi Softu, UbiRazz podał ważną informacje dotyczącą Heroes V. W poniedziałek, 23 stycznia odbędą się długo oczekiwane beta testy tej gry. Wszystko rozpocznie się dokładnie o godzinie 6 po południu czasu uniwersalnego w Londynie. W przeliczeniu na naszą strefę czasową będzie to godzina 7 po południu. Wszystko opisane dokładniej na forum Ubi Soft - pod tym linkiem na samej górze Teraz tylko czekać na dobre wieści z testowania...
Oblivion w sklepach... w marcu 21.01.2006
(12:14)

Oblivion w sklepach... w marcu

Czwarta odsłona kultowej już sagi Elder Scrolls pojawi się w sklepach dopiero w marcu, a dokładniej 24. Miejmy nadzieje, że to będzie już ostatnie przełożenie terminu. Jak wiemy premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion miała odbyć się już w listopadzie zeszłego roku... Prócz tego - ruszyła oficjalna strona Heroes of Might and Magic V! Zapraszamy do odwiedzania tej strony, jest ona powiadamiana jako pierwsza przez CD-Projekt i tylko tam możecie znaleźć potwierdzone informacje na temat premiery itd. Zapraszamy na http://homm5.gram.pl/. Szkoda, że mimo oficjalności, strona nie przyciąga oka...
Materiał Tygodnia... o widźemińskim mieczu 20.01.2006
(17:01)

Materiał Tygodnia... o widźemińskim mieczu

News Twórcy Wiedźmina postanowili wyjawić troche sekretów na temat widźmińskiego miecza. Dlaczego tak łatwo wyciąga się z pochwy, dlaczego jest tak skuteczny? Na poniższych obrazkach widać konstrukcję miecza oraz pochwy.
Trochę na temat wiedzmińskiego oręża najdziecie w daleszej częsci wiadomości...
Pliki 20.01.2006
(11:09)

Pliki

Od niedawna zamieszczam kolejne pliki do naszego downloadu. Przypominam, że każdy kto stworzył jakiś mod do gry może wysłać go nam na maila, po jego sprawdzeniu możemy zamieścić go w plikowni. Wysyłać je należy pod mail darkmaster@op.pl, spakowane RARem lub ZIPem. Razem z modem najlepiej jakby został zamieszczony plik ReadMe z emailem i nickiem autora. Poniżej zamieszczone pliki do Morrowind: » Three Houses » Aelathar » Ancestor Armor » Archmage Tower 2 » Azuria Sword » Balcony House » Balmora Bank » Caius Basement Wszelkie sprawy dotyczące Morrowind, prosimy kierować na forum.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004