Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Styczeń 2006

Newsów w sumie: 56 | Strona: 2/4
Burżuazja - Poszukiwany Sound Designer 19.01.2006
(22:18)

Burżuazja - Poszukiwany Sound Designer

Dzisiaj na oficjalnej stronie Burżuazji: Perła Pustkowi ukazał się informacje o naborze na Sound Designer'a. Oto krótka informacja na ten temat: Wymagane: - doświadczenie w tworzeniu oraz edycji dźwięków - posiadanie odpowiedniego sprzętu do rejestracji dźwięków, ew. dysponowanie odpowiednio wygłuszonym pomieszczeniem - kreatywność Obowiązki: - tworzenie efektów dźwiękowych - wywiązywanie się z zadań w ustalonym terminie Oferujemy: - pracę z doświadczonymi ludźmi nad rozpoznawalnym projektem - doskonalenie swoich umiejętności - portfolio na naszej firmowej stronie Zainteresowani powini skontaktować się z Koordynatorem Dźwieku: michal@panika.pl . Wprzypadku jakichkolwiek utrudnień nalezy skontaktować się z intoxicate@nma-fallout.com. Wszystkie propozycje współpracy zostaną ocenione. Zachęcamy do współpracy.
Aktualizacja ŚPZ 19.01.2006
(19:19)

Aktualizacja ŚPZ

Tym razem zamieściłem artykuły na temat gry Świątynia Pierwotnego Zła. Dotyczą one NPC, nieco ogólnych wiadomości na temat gry, trochę podstawowych informacji, o podstawach oraz o rasach. Wszystkich zapraszam do lektury i uczestnictwa na naszym forum. Poniżej znajdziecie skróty do zamieszczonych tekstów (wszystkie autorstwa podola). » NPC » Ogólnie o grze » Podstawowe informacje » Podstawy gry » Rasy
Nowe artykuły 18.01.2006
(19:17)

Nowe artykuły

Ten news głównie dotyczny nowych artykułów na temat Arcanum - schematy do: Rusznikarstwa (broń palna) Kowalstwo Aktualizacja Easter Eggs W najbliższym czasie zakończe opisywanie schematów. Oraz zamieszczę dział gdzie można owe zdobyć lub znaleźć. Lecz oprócz tego Frey zamieścił dział "Historia" dotyczący pierwszej części Gothic. Zapraszam do lektury i uczestnictwa na forum. Zmieniliśmy grafiki do newsów, mamy nadzieje, że te bardziej Wam się podobają.
Zaktualizowany dział prasowy 18.01.2006
(17:04)

Zaktualizowany dział prasowy

W dziale prasa na stronie wiedzmina, czyli tutaj. Pojawiły się dwie nowe zapowiedzi z rosyjskich serwisów ixbt.com oraz Playground.ru. Oczywiście sa one napisane w języku rosyjskim, znajdziecie je tutaj: - Zapowiedz z Playground.ru - Zapowiedz z Ixbt.com
Dwa ciekawe artykuły na stronie Wizards of the coast 18.01.2006
(16:55)

Dwa ciekawe artykuły na stronie Wizards of the coast

Pierwszy z artykułów to 3 udostępnione mapki z podręcznika Races of the Dragon, które można wykorzystać do niemalże każdej przygody. Znajdziecie je tutaj. Drugi artykuł mówi o strategiach walki z latającymi przeciwnikami (potworami). Znajdziecie go pod tym adresem. Zachęcamy do przeczytania. (tekst oraz mapy są w języku angielskim)
New Dawn - nowości na stronie 18.01.2006
(10:44)

New Dawn - nowości na stronie

Na oficjalnej stronie projektu New Dawn zamieszczono kolejny news. Dotyczy on tego, że patronem medialnym został magazyn Reset Forever (kontynuacja znanego Reset) oraz tego, że zostaną zamieszczane działy specjalnie dla prasy (czyli mniej więcej dla nas...). Wkrótce pojawią się kolejne artykuły na temat polskiego projektu gry cRPG.
NWN2 - nowe screeny, zapowiedz i wywiad 17.01.2006
(20:35)

NWN2 - nowe screeny, zapowiedz i wywiad

W ostatnich dniach wydarzyło się wiele rzeczy związanych z NWN2. Po pierwsze ukazała się się zapowiedz NWN 2 w poratlu Playfuls.com, zapowiedz jest w języku angielskim i znajdziecie ją tutaj. Po drugie z twórcami gry został przeprowadzony wywiad przez portal WarCry. Wywiad jest w jezyku angielskim i składa się z 10 pytań/odpowiedzi. Wywiad przeczytacie pod tym adresem. Na koniec zostało mi powiedzieć o 21 nowych oficjalnych screenshoot'ach z gry. Można je podziwiać na tej stronie. Zapraszamy do czytania i oglądania. Zapraszam także do odwiedzenia właśnie zaktualizowanego działu Download: » Muzyka z Witchera - Do broni! » Muzyka z Witchera - Shaent Blathanna » Muzyka z Witchera - Tales of The Witcher » Filmy z Witchera - Wiedźmin 'Making of' Vol. 3 » Filmy z Witchera - The Witcher GC trailer 2005 LOW » Filmy z Witchera - The Witcher GC trailer 2005 HI [Uaktualnienie] 18.01.2006 Dzisiaj ujrzał światło dzienne nowy wywiad z jednem z twórców NWN2 przeprowadzony przez GameCloud. Wywiad ten znajdziecie tutaj.
Zapowiedz TES IV na Xbox360 17.01.2006
(17:20)

Zapowiedz TES IV na Xbox360

Na niemiecko języczniej stronie Game Capitan ukazała się zapowiedz Oblivion'a na konsole Xbox360. Zapowiedz znajdziecie na tej stronie, tekst jest dostępny jedynie w wersji niemiecko języczniej.
Eschalon: Book I - kolejny klasyczny RPG 16.01.2006
(22:43)

Eschalon: Book I - kolejny klasyczny RPG

Od jakiegoś czasu zapanowała moda na powrót cRPG, do swoich korzeni, które bardziej przypominają gry fabularne, niż gry komputerowy hack & slash. Tak samo mili firma Basilisk Games, tówrca gier na PC i Macintosh'e. Firma obecje zajmuje się towrzeniem gry Eschalon: Book I, która ma podbić serca fanów nie oszałamiającą grafiką, lecz: nie liniową fabuła, setkami przedmiotów, ogromem potworów, 25 unikalnymi (cokolwiek ma to znaczyć) umiejętnościami i dynamicznym oraz ciekawym sposobem walk. Gra będzie jedynie w trybie dla jednego gracza, z czego dumni są autorzy. Gra zapowiada się ciekawie (jak wiele jej podobnych) i napewno będziemy śledzić przygotowania nad nią. Wiadomość go grze pojawiła się właśnie dzisiaj z powodu ukazania się pierwszych oficjalnych screenów z gry. Zapraszamy na oficjalną stronę oraz obejrzenia screenów:
Artworki z Gothic 3 16.01.2006
(22:23)

Artworki z Gothic 3

W internecie pojawiły się nowe artworki z G3. Przedstawiają one modele 3D niektórych obiektów oraz świat Myrany. Prace zostały znalezione przez Amalor'a z World of Gothic. Nie wszystkie z tych prac zostały uznane jeszcze za oficjalne. Artworki znajdziecie pod tym adresem .
Powiększanie działu Arcanum 16.01.2006
(21:26)

Powiększanie działu Arcanum

Powiększyłem o trzy artykuły dział na temat klasycznej gry RPG - Arcanum. Mianowicie opisałem większość z schematów jakie możemy otrzymać w grze z rodzaju elektryki oraz maszynerii. Trzecim artykułem są tzw. "Easter Eggs", narazie jest ich tam niewiele, lecz z czasem będzie ich więcej, podobnie jak schematów. Zapraszamy wszystkich na forum.
Polonizacja Diablo I w produkcji 16.01.2006
(08:56)

Polonizacja Diablo I w produkcji

Już wcześniej pisaliśmy na temat moda, któy spolszcza i powiększa pierwszą część Diablo. Nadeszły takie wieści - mod zmienił nazwę z Apokalipsa na Przebudzenie, reszta nieco poniżej. Oficjalna strona moda Ściągnij wersję beta (4,51 Mb) - Zmieniona nazwa moda na Przebudzenie - Przetłumaczone zostały texty zadań - Poprawiono kilka błedów występujących w pisowni - Poprawiono wyświetlanie napisów w menu handlu/rozmów - Poprawiono wyświetlanie napisów przedmiotów - Poprawiono i dodano kilka nowych nazw przedmiotów, potworów, itp. - Wstawiono nowe portrety postaci w menu wyboru bohatera Informacje z zaprzyjaźnionego seriwsu diablo.phx.pl.
Mapy do Tibii 15.01.2006
(19:51)

Mapy do Tibii

Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionego serwisu Tibians.com na Strefie zagościły działy zawierające mapki ważniejszych miast i miasteczek w Tibii. Prócz tego pojawił się dział o języku Blind Orc'a.

» Ab'Dendriel
» Ankhramun
» Carlin
» Cormaya
» Darashia
» Edron
» Fibula
» Kazordoon
» Minocity
» Northport
» Outlaw Camp
» Rookgard
» Thais
» Venore

» Język Blind Orc'a
Guild Wars: Faction 15.01.2006
(11:22)

Guild Wars: Faction

Dzięki zespółowi ArenaNET za tydzień każdy będzie miał mozliwość w dniach 20-22 stycznia pograć za darmow w dodatek do Guild Wars. Aktualni gracze Guild Wars, by uczestniczyć w rozgrywkach PvP weekendu z Factions nie będą musieli robić nic specjalnego - gra sama pobierze wymagane pliki. Ci którzy nie posiadają Gw też nie muszą się martwić. Powinni oni ściagnąć klienta, niech Was nie zwiedzie mały rozmiar, reszta potrzebnych plików ściagnie się po uruchomieniu klienta. Moge Wam zdradzić, że pliki ścigają się z bardzo dobrą szybkoscią. ArenaNET udostępnił też specjalny klucz do gry: 66DG9-C4RHB-9FKD6-287BJ-LRGCJ Warto skorzystać z okazji.
Polakom gratulujemy... Witcher'a 15.01.2006
(10:59)

Polakom gratulujemy... Witcher'a

News Tak, to prawda, a to dzięki jednemy z Concept Artist - Damian Bajowski, który jest odpowiedzalny za za szkice koncepcyjne, na których podstawie powstaje świat gry. Damiana Bajowskiego zajął pierwsze miejsce w konkursie CG Challenge XVIII - SPECTACULAR, organizowanym przez największy portal grafiki komputerowej CGSociety. Jego praca "Black Hawk By Night", pokonała 165 innych prac - znajdziecie ją tutaj. Pojawiły się też w galeri dwa nowe koncepty stworzone przez Damiana Bajowskiego. Znajdziecie je w galeri na oficjalnej stronie.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004