Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Grudzień 2007

Newsów w sumie: 7 | Strona: 1/1
Premiera Core 29.12.2007
(20:03)

Premiera Core

Informujemy, że nowy polski system science-fiction "Core" będzie miał swoją oficjalną premierę konwentową na Pyrkonie 2008. Oprócz prezentacji systemu planowane są również sesje pokazowe dla chętnych graczy. W pyrkonowym sklepiku z nagrodami zwycięzcy konkursów znajdą też kilka podręczników do tego systemu. Sam podręcznik będzie dostępny w sprzedaży już od 10 marca 2008 r.

Więcej o systemie w rozwinięciu.
Świąteczny 5 numer IntroZinu 29.12.2007
(19:59)

Świąteczny 5 numer IntroZinu

Na dworze zimno, wieczory są długie i nudne, w sklepach tłok - wszyscy robią ostatnie świąteczne zakupy. Zdecydowanie dobrą metodą zabicia czasu w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę czy też odprężenia się po gonitwie za prezentami jest lektura IntroZinu - wiele tekstów o grach, o książkach, dobra publicystyka i recenzje najnowszych filmów. Nic tylko czytać - do tego też wszystkich zapraszam.

Numer dostępny na stronie www.IntroZin.pl
Zapraszamy na Pyrkon 29.12.2007
(19:58)

Zapraszamy na Pyrkon

W dniach 28-30 marca 2008 roku odbędzie się Pyrkon 2008 - kolejna edycja Poznańskiego Konwentu Fantastyki. Będzie miał on miejsce w Szkole Podstawowej nr 21 na ul. Łozowej 77 w Poznaniu.

Program Pyrkonu zawiera wiele zróżnicowanych atrakcji, które nie pozwolą nudzić się żadnemu fanowi fantastyki. Punkty programu zostały podzielone na bloki programowe (o tym w rozwinięciu). Do tego na konwent zaproszono wielu znakomitych gość (o nich także w rozwinięciu).

Akredytacja wyniesie jedynie 25 zł (w tym nocleg na terenie konwentu).
Szczegółowe informacje możecie znaleźć na oficjalnej stronie Pyrkonu:
www.pyrkon.pl oraz na forum: www.pyrforum.pyrkon.pl
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! 24.12.2007
(23:46)

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji zbliżających się - dla wielu najważniejszych - Świąt Bożego Narodzenia, cała redakcja Strefy RPG chciałaby złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim stałym bywalcom strony oraz zupełnie nowym użytkownikom, spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt oraz wspaniałej i bezpiecznej zabawy Sylwestrowej. Niech spełnią się wszystkie Wasze najszczersze marzenia (nawet te naszej konkurencji...), wszystkie prośby niech zostaną wysłuchane.

Życzymy Wam, byście w Nowym Roku zamienili każdą swoją porażkę w sukces, a każdy zły dzień, by stał się dobrym. Niech nadchodzący Nowy Rok będzie dla Was lepszy od poprzedniego, by plany na rok 2008 były jeszcze śmielsze i... stały się rzeczywistością :)
Elkander świetuje 3 urodziny 18.12.2007
(00:43)

Elkander świetuje 3 urodziny

Chyba najbardziej zaprzyjaźniony ze Strefą wortal, Elkander, świętuje swoje trzecie urodziny. Z tej okazji zostało przygotowanych wiele atrakcji. Krótka historia strony, konkursy, a także specjalna podstrona urodzinowa. Dużo, naprawdę dużo więcej w rozwinięciu.
Solenizantowi życzymy co najmniej stu lat :)

Od Elkandera: Zapraszam do świętowania naszych urodzin razem z nami- od poniedziałku 16 grudnia (ale poniedziałek to 17 grudnia - dygresja :) do niedzieli 23 grudnia. Przygotowaliśmy ogrom atrakcji i masę wspaniałych konkursów ze świetnymi nagrodami. Bądźcie z nami! :)
Wielki  konkurs mikołajkowy 07.12.2007
(01:24)

Wielki konkurs mikołajkowy

Zaprzyjaźniony se Strefą portal www.MtgNews.pl oraz sklep www.MagicTraders.pl zapraszają do udziału w wielkim mikołajkowym konkursie na najlepszy artykuł na temat MTG. Autor najlepszego tekstu otrzyma boxa boosterów (36 sztuk!) z Lorwyn. Dodatkowo nagrodzimy wyróżniające się prace specjalnymi nagrodami (3 boostery z najnowszych dodatków). Teksty mogą być o dowolnej tematyce związanej z MtG, począwszy od tekstów humorystycznych, własnych przemyśleń, poradników dla początkujących, a skończywszy na strategii oraz analizach formatów. Szczegółowy regulamin, sposób przesyłania nam tekstów oraz wymagania konkursowe znajdują się w rozwinięciu.
Guild Wars - garść newsów 04.12.2007
(02:44)

Guild Wars - garść newsów

Dostępny jest już Bonus Mission Pack, czyli zestaw dodatkowych misji, dla tych, którzy wydali odpowiednią ilość pieniędzy w sklepie Guild Wars. Zestaw zawiera cztery misje, które dostaniemy u Durmanda Historyka w Lwich Wrotach, Centrum Kaineng lub w Kamadanie. W trakcie rozwiązywania zadań będzie można się trochę dowiedzieć o historii świata Guild Wars.

Na stronie Guild Wars, pod tym linkiem, można zobaczyć lub pobrać krótką reklamę GameStop. Występują w niej postacie z GWEN (Guild Wars Eye of the North) promujące towar z tego serwisu.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004