Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Czerwiec 2007

Newsów w sumie: 96 | Strona: 4/7
Two Worlds - Wywiad 19.06.2007
(11:31)

Two Worlds - Wywiad

Serwis Eurogamer zamieścił obszerny wywiad z Dirkiem Hassinger'em, jednym z twórców gry Two Worlds. W wywiadzie można znaleźć nieco informacji na temat porównań do Oblivion, ekwipunku w grze oraz gry na innych konsolach. Zapraszamy pod ten adres.
Polskie Diablo Community poleca grę Loki! 18.06.2007
(18:55)

Polskie Diablo Community poleca grę Loki!

Loki jako pierwszy H'n'S w historii Polskiego rynku gier uzyskał rekomendację od trzech niezależnych od siebie portali związanych stricte ze społecznością Diablo.

Firma Techland wraz z Cyanidem, zaprosiła do współpracy nad grą Loki Polskie Diablo Community. Przedstawiciele Imperium Diablo, Diablo Daleka Oaza oraz Diablo Mocny wspólnie mogli testować możliwości jakie daje ten mitologiczny H'n'S.
Wiedźmin - Wyniki ankiety 18.06.2007
(18:24)

Wiedźmin - Wyniki ankiety

Znane są już wyniki ankiety przeprowadzonej przez CD Projekt oraz Gram.pl na temat tego, co ma znaleźć się w Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin. W głosowaniu wzięło udział ponad 10 tysięcy osób, w różnych serwisach na temat gier komputerowych. Większość (53%) wybrało medalion, co piąty ankietowany wybrałby koszulkę, nieco mniej bo 17% wybrałoby grę karcianą, niemal co dziesiąty artbooka, a zaledwie 2% ankietowanych pocztówkę.
Nowa oficjalna strona Wiedźmina 18.06.2007
(16:25)

Nowa oficjalna strona Wiedźmina

Wciągu kilku ostatnich dni CD Projekt trzymało w niepewności graczy. Najpierw za sprawą dziwnej strony gram.pl/zwiedzminem, a potem zamknięciem oficjalnej strony. Tak jak zapowiadano w poniedziałek 18 czerwca strona wróciła i to jeszcze jaka. Zresztą sami zobaczcie Oficjalną Stronę Wiedźmina oraz podzielicie się z nami Waszymi opiniami tak jak ja to zrobiłem w rozwinięciu.
WarCraft i Diablo w kinach? 18.06.2007
(11:32)

WarCraft i Diablo w kinach?

Na stronie wytwórni filmowej Legendary Pictures można odnaleźć w dziale "w produkcji" pewien zapis, który bardzo zainteresuje fanów, jednych z dwóch świetnych gier. Firma może poszczycić się między innymi pracą nad filmem 300, czy współpracą z takimi firmami jak Warner Bros oraz... Blizzard. To nie pomyłka, pod tym adresem możecie zobaczyć w liście filmów "w produkcji" dwa tytuły znane z stajni Blizzarda - World of WarCraft oraz Diablo.
Czy rzeczywiście kiedyś ujrzymy Hordę oraz Pana Grozy na ekranach kin? Może kiedyś...

Co z tym Wiedźminem... 18.06.2007
(06:11)

Co z tym Wiedźminem...

Przypominamy, że już dziś, około godziny 15 będzie wiadomo co szykują twórcy Wiedźmina na oficjalnej stronie internetowej. Podczas pisania tego newsa o godzinie 6.12 czas pozostały do wielkiego otwarcia liczył sobie jeszcze 9 godzin i 48 minut.
Bądźcie wówczas z nami!

EDYCJA: (13:40)
W rozwinięciu znaleźć można materiały "z przecieku"...
Wiadomości z Tibii 17.06.2007
(14:28)

Wiadomości z Tibii

Kolejne krótkie wieści na temat nadchodzącego letniego update zamieściła oficjalna strona gry Tibia. Prócz samych nowych lokacji oraz miasta Svargrond gracz będzie miał możliwość zakupienia lub nawet zrobienia nowych ozdób swych domów. Dostępne będą również trofea, a niektóre z nich będą naprawdę bardzo unikalne i cenne. Zapowiedziano również nowe mikstury, które będą wzmacniać moce postaci.
Letni update nadchodzi!
Top 10 wśród MMo 17.06.2007
(14:18)

Top 10 wśród MMo

Serwis videogamesblogger.com zamieścił listę dziesięciu najbardziej "zaopatrzonych" w graczy gier MMo. Na pierwszym miejscu bezapelacyjnie i niezmiennie gra-narkotyk, czyli World of WarCraft, na drugim znalazła się gra Hobbo Hotel, a na trzecim miejscu RuneScape (zaskoczenie?). Całą listę znajdziecie w rozwinięciu newsa, zapraszamy do komentowania.
Skany na temat Fallout 3 17.06.2007
(09:14)

Skany na temat Fallout 3

W znanym serwisie o tematyce Fallout - No Mutants Allowed zamieszczono kilka skanów pochodzących z czasopisma Gameinformer. W zamieszczonych skanach można dowiedzieć się naprawdę dużo na temat gry Fallout 3.Wszystkie dostępne są pod tym adresem.
Data premiery  EVE Online: Revelations II 17.06.2007
(09:09)

Data premiery EVE Online: Revelations II

Firma CCP Games oficjalnie ogłosiła datę premiery rozwinięcia do znanej gry MMoRPG - Eve Online: Revelations II. Wszyscy fani tej gry będą mogli zagłębić się w to co dodatek przynosi już 19 lipca. Przypominamy, że każdy kto chce sprawdzić tą grę może pobrać 14 dniowy trial dostępny na oficjalnej stronie.
New Dawn - Nowe utwory muzyczne 17.06.2007
(09:06)

New Dawn - Nowe utwory muzyczne

Nieco nowych utworów muzycznych zostało zamieszczonych w dziale "Muzyka" na oficjalnej stronie polskiej gry postapokaliptycznej o nazwie New Dawn. Autorzy zmienili również podkład jaki znajduje się na stronie głównej (włącza się automatycznie po wybraniu wersji językowej na stronie).
Znamy szczegóły rozgrywki w Falloucie 3! 16.06.2007
(13:05)

Znamy szczegóły rozgrywki w Falloucie 3!

Serwis Joystiq opublikował artykuł o rozgrywce w Falloucie 3. Tłumacząc ze strony: gra będzie działać na zmodyfikowanym systemie Obliviona, nie jest to jednak niespodzianką ponieważ żołnierz na trailerze z gry był łudząco podobny do rycerza z Obliviona. Twórcy przebudowali jednak widok z trzeciej osoby do kamery znanej z poprzednich części. System trafień pozwoli atakować przeciwników w różne punkty na ciele.
Gala Mistrzów 15.06.2007
(21:59)

Gala Mistrzów

Nadchodzą wakacje - dla jednych czas błogiego wylegiwania się na plaży, dla innych czas wyjazdów na wypoczynek, a jeszcze dla innych to czas spędzony głównie w domu. Mimo to niektórzy lubią przez wakacje nieco więcej czasu poświęcić na przyjemne z pożytecznym lub inaczej połączyć pracę z przyjemnością. Dzisiaj pod wieczór zapowiadamy Wam drodzy goście i użytkownicy możliwość połączenia pracy z przyjemnością - zapowiadamy Wam "Galę Mistrzów", której pierwsza edycja będzie obywać się przez wakacje oraz część pierwszego miesiąca szkoły. Każdy kto tylko ma nieco chęci do pracy, motywację oraz nieco wolnego czasu może zawalczyć o naprawdę duże i unikalne nagrody...
Więcej w rozwinięciu lub pod tym adresem.
Wiedźmin - Tajemnicza strona 14.06.2007
(18:08)

Wiedźmin - Tajemnicza strona

Pod adresem http://www.gram.pl/zwiedzminem/ można zobaczyć tajemniczą stronę, która swoją grafiką i adresem prezentuje, że będzie miała dużo związanego z Wiedźminem. Od niedawna w górnej części strony znajduje się licznik, którego liczba zmniejsza się co sekundę...
Pożyjemy, zobaczymy...
Trzylecie Imperium! 14.06.2007
(17:14)

Trzylecie Imperium!

Z przyjemnością informujemy, że minęły dokładnie trzy lata odkąd na światło dzienne została ukazana tekstowa gra MMoRPG o nazwie Imperium. Z tej okazji każdy gracz otrzymał dodatkowe 3 punkty AP (punkty do statystyk) oraz wykonane zostały trzy resety odnawiające graczom energię, życie oraz tury. Zapraszamy wszystkich do gry - http://i-rpg.net/

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004