Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Maj 2006

Newsów w sumie: 95 | Strona: 2/7
Zapowiedź G3 oraz nowy artykuł 24.05.2006
(17:07)

Zapowiedź G3 oraz nowy artykuł

Gothic 3Kolejny serwis zamieścił kolejną zapowiedź i wstępne doniesienia na temat nadchodzącego przeboju cRPG - Gothic 3. Tym razem jest to serwis pc.gamespy.com, całość można znaleźć pod tym linkiem w języku angielskim. Dodatkowo na stronie w dziale Gothic I pojawił się nowy artykuł, o roślinach.
» Rośliny

Konkurs na najlepszego użytkownika forum 23.05.2006
(21:23)

Konkurs na najlepszego użytkownika forum

KonkursPostanowiliśmy zreaktywować kolejną wersję konkursu związanego z forum - "Pościarz I połowy 2006 roku" (wcześniej odbyła się edycja na drugą połowę 2005 roku). Chodzi o to, że użytkownicy forum będą między sobą wybierać osobę, która w ciągu tych kilku miesięcy pisała najlepsze, najbardziej rozwinięte posty, również takie, które były najciekawsze.
Oczywiście najlepiej nominować te osoby, które nie posiadają ostrzeżeń i nie piszą postów typu, „ale tu fajnie", "racja". Nie trzeba patrzeć na licznik postów osoby wydającej się najlepszym pościarzem, może mieć 700 postów, lecz będą bardzo niskiej jakości. Osoby nieposiadające konta też mogą startować w konkursie - wystarczy, że założą je do 1 czerwca 2006 roku, lecz każdy wie, że te osoby są nowe i specjalnie nieznane stałym użytkownikom forum, dlatego warto szybko założyć konto.

By zagłosować na wybranego użytkownika należy wpisać w odpowiednim temacie na forum jego nazwę konta oraz wytłumaczenie, dlaczego to właśnie ta osoba jest przez Was nominowana. W tym temacie nie należy wymieniać swoich poglądów na temat użytkowników, służy on jedynie do podawania nominacji.
Data rozpoczęcia konkursu - 23 maj 2006 roku.
Data zakończenia konkursu - 24 czerwiec 2006 roku.
Nagroda - wyróżniający kolor w liście online użytkowników, odpowiednia grupa Laureat "Pościarz I półrocza 2006" na forum, wirtualny odpowiednik statuetki oraz nagroda o wartości pieniężnej. Wymagania:
konto na forum założone do 1 czerwca , co najmniej 50 postów.
Brane pod uwagę są posty - z offtopic i z innych działów, jeśli user pisze tylko w offtopie może zostać nie uznany za zwycięzcę.
Przypominamy - nie jest to konkurs na największego spamera, czy na największy licznik postów tylko na użytkownika, który pisze najlepsze, najciekawsze tematy i posty na forum Strefy RPG.
Nie można nominować administratorów i moderatorów.
Dyskwalifikacja użytkownika jest możliwa, jeśli:
- Jeżeli użytkownik pisze na potęgę posty tylko po to by mieć ich więcej
- Jeżeli osoby nominujące tego użytkownika podają zupełnie błahe powody jego zwycięstwa
- Jeżeli użytkownik założył konto po godzinie 24 dnia 24 czerwca 2006 roku
- Jeżeli użytkownik posiada ostrzeżenia więcej, niż 20%
- Jeżeli użytkownik posługuje się niecenzuralnymi zwrotami
- Jeżeli użytkownik popełnia wiele błędów w pisowni (przygotowujemy plan dla osób posiadajacych problemy z pisaniem z polskimi znakami i te pe)
- Jeżeli użytkownik pisze posty i tematy zupełnie nie mające jakiegokolwiek sensu
- Jeżeli użytkownik łamie regulamin
Administratorzy zastrzegają sobie prawa do zmiany regulaminu bez powiadomienia. Wszelkie pytania kierować pod adres, email administratorów.
Nominacje możecie wpisywać w tym temacie (tylko zarejestrowani mogą brać udział).
Powodzenia i niech wygra najlepszy!

Blood Magic - screeny i trailer 23.05.2006
(20:07)

Blood Magic - screeny i trailer

W serwisie www.3dgamers.com znaleźć można trailer oraz sporą dawkę (spokojnie, nie jest śmiertelna) screenów z gry Blood Magic. Trailer do ściągnięcia dostępny jest z tego linka, screeny zaś dostępne są pod tym adresem.

Polecamy.


Trailer i screenshoty Two Worlds 23.05.2006
(19:51)

Trailer i screenshoty Two Worlds

W dwóch dużych serwisach - www.worthplaying.com oraz www.crpg.ru można znaleść nieco nowości z tworzonej gry cRPG - Two Worlds. Kolejno pod tym linkiem można znaleźć sporo nowych screenów, wkrótce w Strefowej galerii znajdą się wszystkie (no niemal wszystkie...) screeny z tej gry. W drugiej kolejności pod tym linkiem można ściągnąć triler gry Two Worlds, plik zajmuje około 130 mb.

Maja Lidia Kossakowska - nowa akutorka w Naszych zasobach 22.05.2006
(21:26)

Maja Lidia Kossakowska - nowa akutorka w Naszych zasobach

Dzisiaj do naszego działu o twórcach literatury fantastycznej zawitała pierwsza kobieta. Zapraszamy do przeytania artykuły o Maji Lidi Kossakowskiej. Autorce takich bestsellerów jak "Obrońcy Królestwa", "Siewca Wiatru", czy "Zakon Krańca Świata". Zachęcamy do przeczytania biografii oraz książek Mai.

Nieco wieści z targów E3 22.05.2006
(08:43)

Nieco wieści z targów E3

W pierwszej kolejności poinformuje, że seriwis pc.ign.com zamieścił na swoich łamach werdykt dotyczący najlepszych gier tegorocznych targów E3. Możemy między innymi w tej liście znaleźć najlepszą grę PC RPG zdaniem tego serwisu - Wiedźmina, dalej za nim ukasowały się Gothic III oraz Neverwinter Nights 2.
Czyżby wieść o tym, iż nasz rodzimy Wiedźmin będzie lepszy od Gothic III? To jeszcze zobaczymy...
Druga część newsa dotyczy kolejnych ocen prezentacji Gothic III na targach E3. Dostępne są pod tym linkiem.
Najlepsze trailery z E3 21.05.2006
(19:26)

Najlepsze trailery z E3

W serwisie http://www.gametrailers.com/ możemy obejrzeć wiele najlepszych, zdaniem tego serwisu trailerów zaprezentowanych na targach E3. Są one podzielone między innymi na najlepszą grafikę, najlepszy hardware, ogółem najlepszy trailer oraz na kategorie gier, między innymi - Role-Playing, najlepsza strategia, najlepszy trailer gry online. Szukajcie, a może najdziecie jeden z czołowych cRPGów ;)

Cała lista pod tym linkiem.
Duży raport o NWN2 na E3 21.05.2006
(12:28)

Duży raport o NWN2 na E3

Neverwinter Nights 2W jednym z największych serwisów o serii Neverwinter Nights - nwvault.ign.com został zamieszczony spory artykuł dotyczący relacji z prezentacji Neverwinter Nights 2 na targach E3. Mozna tam między innymi przeczytać (wszystko w języku angielskim, oczywiście) na temat tworzenia postaci, pancerzy, magów i kontrolowania magii, o śmierci, o edytorze skryptów. Prócz tego znaleźć tam można kilka filmików z gry. Całość pod tym linkiem.
Polecamy.
Straż Nocna - jest już demo 20.05.2006
(16:06)

Straż Nocna - jest już demo

Od dzisiaj sami możemy przetestować najnowsze dziecko Nival Interactive, a konkretnie NightWatch (czyli Straż Nocną). Dzisiaj ze strony GamersHell.com mozna pobrać demo NightWatch'a w dwóch językach niemieckim i angielskim. Teraz macie okazje przenieść się na ulice moskwy i zapomocą nadprzyrodzonych zdolonosci ingerować w sprawy Światła i Ciemności.
Aby dowiedzieć się więcej o grze zapraszamy na oficjalną stronę.
 
Nowa tapeta z Wow'a 20.05.2006
(13:46)

Nowa tapeta z Wow'a

Nowa tapeta z World of Warcraft.
O Elveon E3 na Gamer'sInfo 20.05.2006
(13:39)

O Elveon E3 na Gamer'sInfo

Na stronie GamerInfo.net pojawiła się zapowiedź Elveon. Gra zapowiada się bardzo dobrze, ciekawy system walki, genialna grafika. Co do grafiki to w newsie znajdują sie minatury zdjęć z gry, po kliknieciu na kązdy z nich uzuskacie powiekszenie. Zapraszam do przeczytania zapowiedzi, a znajdziecie ją tutaj.


 
 
Wrażenia z E3 20.05.2006
(13:23)

Wrażenia z E3

Na stronie GameBanshee.com pojawiły się ogólne wrażenia z gier cRPG z targów E3. Dotyczą one trzech gier: Jade Empire, Mass Effect and The Witcher. Kilkając na każdy z tytułów przeniesiecie się na strone gamebanshee gdzie przeczytacie krótką opinię na temat gry.
Nas, jako polaków, chyba najbadziej interesuje Nasz rodzimy produkt The witcher.
Zapraszamy do lektury.
Konkurs 20.05.2006
(09:07)

Konkurs

konkursSerwis Biblioteka Tanuvaru ogłosił konkurs na opowiadanie w klimacie fantasy, zatytułowane "Z podróżnikiem". Oprócz samych przygód i wymyślonych przez was rewelacji, ma zawierać także naukę płynącą z tej podróży; pobieraną od mistrza, otaczającego świata, bądź - według własnego pomysłu.
Praca musi mieć minimum 7 stron A4, czcionką 12 punktową. Prace można składać do 10 lipca na adres: konkurs.tanuvar@gmail.com załączając plik *.rtf, *.doc lub *.txt.
Nagrodą dla laureata w konkursie jest książka "Gra o Tron" George'a R.R. Martina. Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin konkursu pod tym linkiem (strona Biblioteka Tanuvaru przechodzi chyba mały remont):
http://tanuvar.neth.pl.

Disciples 3: Renaissence - Trailer 19.05.2006
(23:20)

Disciples 3: Renaissence - Trailer

Na stronie www.CRPG.RU mamy możliwość pobrać ogromny trailer prezentujący Disciples 3. 230 Mb trailer można pobrać bezpośrednio z tego miejsca. Oczywiście jest on bardzo dobrej jakości oraz do tego bardzo ciekawy.
Ci którzy nie chcą ściągać tak dużego pliku, mogą zobaczyć obrazki z trailera, również zamieszczone na CRPG.RU w tym miejscu. Poniżej możecie zobaczyć dwie miniatury (klikając powiększycie je).
 
 Sacred 2: Fallen Angel E3 2006 Trailer 19.05.2006
(23:02)

Sacred 2: Fallen Angel E3 2006 Trailer

W poratalu Gamershell pojawił się Trailer Sacred 2 prosto z targów E3. Chociaż trailer nie robi tak dobrego wrażenia jak z innych gier, to jednak fani pierwszej części na pewno ucieszą się z kontynuacji. Trailer możecie pobrać z tego linka.
Po tym trailerze ciężko ocenić, czy gra będzie przebojem, lecz jednak nadal, jak dla mnie, grafika jest trochę zbyt kolorowa - cukierkowata.
 

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004