Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Maj 2006

Newsów w sumie: 95 | Strona: 4/7
Zapowiedź @ Loaded Inc. 13.05.2006
(16:02)

Zapowiedź @ Loaded Inc.

Gothic IIIAngielska strona Loaded Inc zamieściła na swoich łamach zapowiedź Gothica III. Poniżej fragment.

Maybe one of the biggest differences from the previous two Gothic titles is the change in your environment. No longer are you confined to the prison island of Khorinis, your Nameless Hero now makes his way to the mainland where the orcs have managed to defeat the King’s army and enslave the humans. Three different areas of the mainland each have their own distinct themes with the harsh, cold Nord lands, lush, green Middle Realm and the unforgiving desert realm. Each promise to have their own cultures and customs, but still link together in some way so that they do not seem completely disjointed. So a pretty nice change in scenery then?

> Zapowiedź @ Loaded Inc
Trailer Elveon 13.05.2006
(14:36)

Trailer Elveon

Gamespay jako pierwszy przedstawił Trailer z gry "Elveon". Oczywiscie trailer ten pochodzi z targów 3E. Znajdziecie go tutaj. Możecie go obejrzeć online za pomocą: Windows Media Player lub Quicktime lub pobrać (34 Mb). Trzeba dodać, że jest to pierwszy Trailer z gry Elveon.
Bardzo polecam obejrzenieć go. Na początku pokazana jest fenomenalna walka dwóch postaci, na następnie przez kilkadziesiąt sekund niesamowite widoki świata gry. Polecam.
 
 
Age of Conan - Hyborian Adventures - E3 Trailer 13.05.2006
(14:30)

Age of Conan - Hyborian Adventures - E3 Trailer

Na targach E3 ukazał się najnowszy trailer z Age of Conan. W tym miejscu znajdziecie ów trailer oraz kilka starszych. Obejrzeć go można online za pomoców programów: Windows Media PLayer lub Quicketime, jest również możliwość pobrania filmu.
Trailer nie zrobił na mnie wielkiego wrażanie, lecz ciekawa bitwa i bardzo orginalny system walk online - to trzeba zobaczyć.
 
 
O Gothic 3 - Screeny, wywiad i dwie zapowiedzi 13.05.2006
(14:15)

O Gothic 3 - Screeny, wywiad i dwie zapowiedzi

W ciągu kilku ostatnich dni pojawiło się wiele materiałów zwiazanych z Gothic 3, teraz postaram się przybliżyć Wam te najważniejsze.
Na stronie Gamespot konkretnie tym miejscu pojawiło się 38 screenów, nie wszystkie sa nowe, ale i tak jest co oglądać. Jeden z nich widnieje poniżej.
Na stronie IGN.COm pojawił sie kolejny wywiad z "Piranha Bytes - Kai Rosenkranz". Wywiad znajdziecie tutaj, jest on dość obszerny, lecz warto go przeczytać.
Na koniec zapowiedź na stronie loadedinc.com oraz druga zapowiedź na stronie IGN.COM
Zapraszamy do czytania i oglądania.


 
WoW konkurencją dla Władcy Pierścieni? 13.05.2006
(13:57)

WoW konkurencją dla Władcy Pierścieni?

Jak podał kilka dni temu New York Timesa, blizzard zamierza przenieść swojego kultowego MMoRPG'a na wielki ekran. Dzieki współpracy z wytwórnią Warner Bros, blizzard chce stworzyć film, który miałby dorywnywać Władcy Pierścieni.
Blizzard jest pewny swego i napewno nie poskąpi ani grosza na film, lecz do może on konkurować w Władcą, przecież WoW nie ma tak wspaniałej fabuły.
Decyzja blizzarda nie dziwi zabardzo, ponieważ w trakcie krencenia jest film oparty na Dungeon Siege, a i przednim było kilka ekranizacji gier. Zobaczymy w kinach co z tego wyjdzie.
 
Age of Conan - pierwsze wrażenie 13.05.2006
(13:47)

Age of Conan - pierwsze wrażenie

O tytule Age of Conan: Hyborian Adventures można było już usłyszeć nawet dwa lata temu, a teraz jej ukazanie jest tylko kwestią czasu. Oczywiście zawitała ona na tegoroczne targi E3. Na stronie IGN.COM, konkretnie w tym miejscu. Możemy przeczytać, krótka opinie na temat gry. Podąrzając za powżyszym linkiem, znajdziecie równiez screeny z gry oraz Trailer.
 
Nowe artworki i rendery z Gothica III 13.05.2006
(09:28)

Nowe artworki i rendery z Gothica III

W naszej galerii zamieściliśmy kilka najnowszych artworków i renderów z Gothica III. Poniżej kilka przykładów, a więcej znajdziecie w galerii w tym dziale.

 Gothic III Gothic III Render

Nowe screeny w galerii 13.05.2006
(08:59)

Nowe screeny w galerii

W naszej strefowej galerii zagościło kilka nowych screenów ze Spellforce 2: Dragon's Storm. Poniżej kilka miniaturek.


> Galeria
Plany Blizzarda 12.05.2006
(21:34)

Plany Blizzarda

Przedstawiciel Blizzarda potwierdził, że firma nie myśli aktualnie jedynie o dalszym rozwoju World of Warcraft. Ba, według niego twórcy Diablo pracują jednocześnie nad kilkoma innymi projektami!
Paul Sams z Blizzarda stwierdził w rozmowie z dziennikarzami serwisu Gamespot, że firma jest zdecydowana robić znacznie więcej, niż tylko rozwijać WoW-a. "Mamy w produkcji kilka gier, które nie zostały jeszcze zapowiedziane". Mało tego, okazuje się, że Blizzard nie tylko tworzy kilka nowych gier, ale też rozważa dla nich różne platformy. Firma zastanawia się nad wejściem na PlayStation 3 lub Xboksa 360. Ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta.

Sams potwierdził też, że wysiłki programistów na pewno nie będą koncentrowały się wyłącznie na świecie Warcrafta. Warcraft nie jest jedynym uniwersum, w jakim zamierzamy operować. Mamy jeszcze dwa inne, bardzo kluczowe dla naszej przeszłości i przyszłości. Diablo i Starcraft są dla nas równie istotne jak Warcraft. Nie zdziwiłbym się też, gdybyśmy zdecydowali się na wprowadzenie jakiegoś zupełnie nowego uniwersum. Z pewnością jest w Blizzardzie wielu ludzi, którzy by tego chcieli".

Tekst newsa pochodzi ze strony gram.pl.

Megazapowiedź Gothica 3 - gram.pl 12.05.2006
(21:31)

Megazapowiedź Gothica 3 - gram.pl

Słychać głośnie kroki, ziemia drży ....bo oto wreszcie po długim okresie oczekiwania nadchodzi premiera gry Gothic III, kolejnej odsłony doskonałej serii cRPG. "Ostateczna" data premiery wersji niemieckiej zaplanowana jest na wrzesień 2006 i wydaje się, że tym razem wreszcie termin zostanie dotrzymany, inne wersje językowe mają zostać wydane w tym samym czasie bądź niewiele później. Tyle zapowiedzi producenta - co niestety oznacza, że na polską edycję kolejnego Gothica krócej (oby) lub dłużej sobie poczekamy. Tak więc jawi się na horyzoncie świat pełen plugastwa wszelakiego - rycerzy i księżniczek niestety będzie raczej deficyt...

Czytaj więcej w gram.pl
Filmy z E3 12.05.2006
(21:10)

Filmy z E3

Prezentujemy trzy linki do filmów z E3, które warto obejrzeć:
- Dark Messiah
- Gothic 3
- World of WarCraft: Burning Crusade

Szczególnie polecamy filmik z prezentacji Gothic 3.
Screeny z Gothic 3 12.05.2006
(16:11)

Screeny z Gothic 3

W serwisie media.pc.ign.com znaleźć można kilka nowych screenów z Gothic 3. Polecamy również obejrzenie kilku dostępnych tam filmików prezentujących ten tytuł, zaś pod tym linkiem znajduje się nieco informacji o tym jak Gothic 3 wypadł na tegorocznych E3.

Trailer Gothica 3 11.05.2006
(21:28)

Trailer Gothica 3

Dzisiaj w serwisie World of Gothic pojawił się nowy oficjalny trailer nakręcony na targach E3 daleko w Los Angeles. Dostępne są dwie wersje traileru, mniejsza zajmująca około 14MB i większa zajmująca ponad 100MB. Obydwie do ściągniećia pod tym linkiem.

> Trailer @ World of Gothic
Wiedźmin na E3 - wieści 11.05.2006
(16:05)

Wiedźmin na E3 - wieści

Targi Electronic Entertainment Expo (E3), czyli "Tam gdzie biznes staje się zabawą" są corocznymi, największymi targami premier, wizytówką interaktywnej rozrywki, oprogramowania edukacyjnego i innych produktów na komputery. Ponad 400 wystawców, tysiące nowych komputerów oraz nieskończona liczba gier wideo, przewijających się na wyświetlaczach monitorów, można powiedzieć, że E3 jest dosłownie rajem dla graczy. Stoiska wystawców są czasami wysokie na 3 piętra, szerokie na dziesiątki metrów. A wewnątrz masywne wyświetlacze LCD, światła jak na koncercie rockowym i niesamowite systemy dźwiękowe. Wśród tłumów fanów gier wideo można znaleźć producentów najlepszych gier, piękne modelki a co najważniejsze – setki gier, pokazywane światu po raz pierwszy!
Wśród tych świateł, muzyki i niesamowitego hałasu prezentacji, jesteśmy i my! Wiedźmin pokazuje swoje najnowsze oblicze... Ale o tym co dokładnie się dzieje dowiemy się już za moment. W oczekiwaniu na relacje z pola walki, pokazujemy Wam dwa pierwsze screeny z tych pokazywanych na E3.

Tekst newsa pochodzi ze strony thewitcher.com.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004