Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
43 screenshoty z Dragon Age: Origins

43 screenshoty z Dragon Age: Origins

Data opublikowania: 28.11.2008, 06:33
Tagi:

Znajdziecie je wszystkie w naszej galerii. Bioware słynie m.in. z takich hitów jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights czy Mass Effect. W naszej galerii zobaczycie screeny z ich najnowszej gry zatytułowanej Dragon Age: Origins. Zapraszamy do zaglądania i podziwiania pięknego świata Ferelden.

Tytułowy „początek” to kluczowy element Dragon Age, determinujący całą rozgrywkę. Twoja historia zaczyna się w chwili, gdy wybierasz swoje pochodzenie. Prowadząc postać przez jej wczesne dni, kształtujesz jej osobowość i motywacje oraz poznajesz świat Ferelden z własnej, odrębnej perspektywy.

Wybór pochodzenia postaci wpływa na Twoje postrzeganie świata oraz sposób, w jaki świat widzi Ciebie. Jeśli zagrasz pogardzanym przedstawicielem pospólstwa, będziesz musiał ostrożnie dobierać słowa i nierzadko działać podstępem. Jako szlachcic możesz spodziewać się dużo przychylniejszych reakcji, jednak miej się na baczności przed zawistnymi przedstawicielami własnego stanu, którzy nie cofną się przed przemocą, aby zagarnąć to, co należy do Ciebie.

W Dragon Age podejmowane przez Ciebie decyzje zmieniają otaczający Cię świat i wpływają na inne postaci. Niektóre wątki, sytuacje i dialogi mogą wyglądać zupełnie inaczej w zależności od pochodzenia i osobowości Twojego bohatera.

Każda podróż przez Ferelden będzie wyjątkowa.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.