Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Plaga Os & Informacje od Maze'a

Plaga Os & Informacje od Maze'a

Otrzymałem pierwsze zadanie z wątku głównego, gdzie miałem pełną swobodę.
Na mapie w głównym holu Gildii zaznaczono dla mnie na złoto "Plagę Os". Wyszedłem poza budynek Gildii i prawie od razu zaczepił mnie spanikowany mieszkaniec krzycząc coś o ataku w Teren Pikniku (Picnic Area). Udałem się tam podążając za człowieczkiem. Okazało się, że Teren Pikniku (Picnic Area) zostało zaatakowane przez Osy.
Wokół kręciło się ich kilka, nie były zbytnio mocne.
Gdy pozbyłem się latającego cholerstwa przyleciała ich matka, ta już nie była taka bardzo prosta. Co jakiś czas miała tyle siły, że mogła mnie spokojnie powalić na ziemię, a od czasu do czasu przywoływała sobie nieco małych pomocnic. Gdy ją zabiłem za trofeum wziąłem sobie jej łeb, a za wykonanie zadania otrzymałem 500 sztuk złota oraz 200 do sławy.
Kilka chwil później pojawili się wieśniacy i zaczęli bić mi brawo, pierwsze dobrze wykonane zadanie.


Informacje od Maze'a (Maze Information)

Po chwili odezwał się Mistrz za pomocą "porozumiewania na odległość", przekazał mi wiadomość, że Maze czeka na mnie w Południowej Kamiennej Altanie (Bowerstone) i ma dla mnie informacje. Okazało się, że jest możliwość taka, że bandyci nie tylko zaatakowali Dębową Dolinie (Oakvale), ale teraz polują również na mnie. Prócz tego przekazał mi ważną informację - ponoć moja siostra, Teresa żyje.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.