Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NPC

NPC

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 02:50
Adria the Witch
Miejscowa, że tak ujmę, wiedźma. Ludność Tristram boi się jej, przybyła do miasta niewiadomo skąd, mieszka na odludziu i rzuca czary. Sprzedaje przedmioty, napełnia ładunki, również mikstury.

Cain
Ostatni z żyjących Horadrimów mieszkających w Khanduras oraz strzerzących Pana Terroru uwięzionego w Kamieniu Dusz. Jest człowiekiem wielkiej wiedzy, za 100 sztuk złota potrafi obejrzeć przedmiot i powiedzieć Ci jakie ma on właściwości magiczne. Zleci Ci zadanie związane z zatrutym źródłem.

Pepin The Healer
Miejscowy lekarz, możesz się u niego uleczyć za darmo. Dzięki nadzwyczajnej mocy uzdrawiania uratował życie babci Gillian. Sprzedaje napoje lecznicze, a w Multiplayer również zwoje. Później za wykonane zadanie da nam pierścień.

Griswold The Blacksmith
Mocno umięśniony miejscowy kowal. Jeden z najlepszych w Khanduras. Naprawia i sprzedaje bronie, magiczne i nie magiczne. Skupuje przedmioty prócz lasek.

Gillian The Barmaid
Pozostała w Tristram ze względu na babcię, jest ciężko chora i nie może wyruszyć z miasteczka z innymi. Nie sprzedaje przedmiotów, można z nią jedynie porozmawiać (dobrze, że aż tyle).

Wirt The Peg-legged Boy
Podczas wyjścia potworów na powierzchnię, Wirt został porwany przed demony. Uratował go kowal Griswold, lecz jego noga była roztrzaskana i poszarpana, od tamtej pory nosi drewnianą protezę. Handluje różnymi przedmiotami, lecz aby je zobaczyć musisz mu dać 50 sztuk złota, nie raz dzięki temu uzyskasz coś lepszego niż masz.

Ogden The Tavern Owner
Jest chłopem i jednocześnie właścicielem Tawerny Wschodzącego
Słońca. Nie stać go na wyjazd z Tristram, pracuje w tawernie z Gardą, oraz z Gillian. Zleci nam zadanie odnalezienia szyldu tawerny.

Farnham The Drunk
Typowy polak, pijany całą dobę. Siedzi między skałami a domem i tylko gada i gada monologi...

Wounded Townsman
Będzie nam prawił porady o tym co stało się w Klasztorze, opowie nam o demonie zwanym Butcher. Umrze zaraz po tym.

The Butcher
Prawdopodobnie rzeźnik z Tristram, czerpie przyjemność z upajania się krwią ludzi. Po jego zabiciu będziemy mieli okazję pobawić się jego toporzyskiem.

Gharbad The Weak
Podlizywacz jeden, gdy do niego podejdziemy zaczyna mamrotać (Please, no hurt, dont kill, keep a live and the next time good bring to you). W sumie potrafi zrobić nam magiczny przedmiot, lecz za pewnym razem żuci się na nas z złością.

King Leoric
Bardzo dobry władca za swych czasów, wszyscy uwielbiali go i chwalili za czyny. Był mocno wierzącym człowiekiem za życia. Lecz po przebudzeniu Pana Grozy, ów Diablo wybrał duszę króla i nałożył na niego klątwe szaleństwa. Spotkamy go w podlevelu w Klasztorze, po jego śmierci dostaniemy koronę.

Snotspill
Mały dowódca. Zarządza ponad dwódziestoosobową armią Dark One. Uważa przedmioty z wizerunkiem słońca za przedmioty kultu. Mamrocze, że jeśli ukradniemy mu szyld zaatakuje (uwaga, szyld jest broniony przez 4-5 dość silnych gostków).

Zhar The Mad
Szalony mag, po prostu. Ma dość niemiłą obstawę, oraz potrafi nam uciec na kilka setnych sekundy przed zadaniem mu ciosu.

Warlord of Blood
Za czasów Wojny Grzechów był członkiem klanu Vizjerei, o imieniu Bartuc. Wraz z bratem Horazonem, prześladowali demony. Lecz później został spaczony i przeciągnięty na stronę zła, obdarzony Krwawą Zbroją.

Lachdanan
Wierny sługa Leorica, po dostrzeżeniu jego szaleństwa odszedł od niego. Za to tuż przed śmiercią Leoric obłożył go klątwą, wówczas Lachdanan błąkał się po piekle bez celu. Ty możesz ulżyć jego cierpieniom - znajdź Elixir I, napój jaki pozwoli mu odejść.

Archbishop Lazarus
Niemal prawa ręka króla Leorica. Lecz i do jego duszy dotarł Diablo, sny oraz myśl Lazarusa sprowadziły go do zniszczenia kamienia duszy i uwolnienia Diablo. Później zaciągnął mieszkańców do Klasztoru w celu zemsty... rzeź przeżył tylko Griswold i Fartham. Ukrywa się w swym legowisku (podlevelu), przed tym będziemy musieli zmierzyć się z dość niemiłymi wróżkami. Również w jego legowisku będzie kilku bossów prócz samego Lazarusa.

Diablo
Jeden z wielkiej trójcy mrocznych braci. Spoczywa w najgłębszym (tradycja) kawałku labiryntu. Rzuca czar Apocalypse, jest odporny na czar Stone Course.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.