Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Główne postacie

Główne postacie

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 20:53
 

Sareth

Młody mężczyzna, uczeń maga Phenrig’a. Ćwiczył sztuki walk oraz ścieżki magii pod okiem swojego mistrza. Sareth przygotowuje się do opuszczenia swego domu i podróży do świata Ashan. Wyruszając w celu odnalezienia antycznego artefaktu, Sareth jest dobrze wyposażony i przekonany, iż potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji.

To właśnie w postać Sareth’a gracz wcielamy się w Dark Messiah of Might and Magic.
Dark Messiah

Menelag

Czarodziej Menelag, władca wolnego miasta Stonehelm, poświęcił 10 lat swojego życia na ekspedycję w poszukiwaniu jego życiowej obsesji: artefaktu Skull of Shadows (Czaszka Cieni). Po długim czasie odkrył, iż owy artefakt znajduje się dzikich wyspach, w opuszczonej i zniszczonej świątyni. Pozostaje tylko odnaleźć kryptę w której artefakt się znajduje oraz znaleźć sposób by kryptę otworzyć...
Dark Messiah

Phenrig

Phenrig jest mistrzem i nauczycielem Sareth’a. Sareth, przejął od niego całą wiedzę na temat walki oraz magii. W końcu po latach ćwiczeń, Phenrig wysyła Sareth’a do miasta Stonehelm, aby pomógł jego przyjacielowi w odnalezieniu antycznego artefaktu zwanego Skull of Shadows (Czaszka Cieni).
Dark Messiah

Leanna

Leanna jest młodą czarodziejką z miasta Stonehelm, bratanicą Menelag’a oraz częścią ekspedycji w poszukiwaniu Czaszki Cieni. Chciałaby odzyskać artefakt i użyć go by obronić jej miasto oraz by towarzyszyć Sareth’owi w celu odnalezienia czaszki.
Dark Messiah

Aratrok

Aratrok jest Orkiem szamanem, przywódcą orków, którzy przybyli na wyspę na której ukryta jest Czaszka. Jako przywódca, rozkazał swoim oddziałom atakować wszystkich przybyszy którzy przybędą na wyspę w tym samym celu co on - w szczególności Menelag'a wraz z jego ekspedycją...
 

Dark Messiah

Syn Demona Sovereign’a. Według przepowiedni jest jedyną osobą, która jest w stanie otworzyć wrota więzienia demonów i uwolnić hordy które podbiją ziemie Ashan.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
dark prince, 02.01.2009, 20:39
A co z Xaną?
Avatar
arantir228, 10.04.2011, 17:39
No właśnie a co z Xaną.. ;P
A tak wgl to jak już napisałeś o Aratrok'u to by wypadało też wspomnieć o Arantiże i Kha Beleth (Władcy demonów).

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.