Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Cechy gry

Cechy gry

Ostatnia edycja: 03.05.2007, 16:44
» Gra tworzona jest na silniku Source - stworzonego na potrzeby gry Half Life 2. Zaletami są niesamowite odtworzenie warunków otoczenia, fizyka, oraz niesamowite cienie, oświetlenie czy też przeróżne efekty specjalne.

» W przeciwieństwie do większości gier Action cRpg, W Dark Messiah posiadamy widok z perspektywy pierwszej osoby (FPP), co pozwala na bardziej realistyczne toczenie wszelkich walk w grze.

» W grze znajdzie się 12 olbrzymich poziomów do eksploracji, oraz ponad 30 różnych broni, nie wspominając już o całej palecie czarów. W walce możemy wybrać, czy chcemy walczyć mieczem, sztyletami, łukiem, kijem, czy też przyzwać magiczne moce do walki z legionami potworów. Można też skradać się w cieniu i sztyletować znienacka napotkanych wrogów.

» Jeśli chodzi o rozwijanie własnej postaci, to nie musimy dążyć tylko do jednej dyscypliny. Naszego bohatera możemy rozwijać we wszystkie możliwe strony - co daje nam postać używającą zarówno broni do walki wręcz, walki dystansowej oraz postać używająca magii. Gra posiada unikatowy system rozwijania postaci, dzięki któremu w łatwy sposób zdobywać będziemy nowe zdolności oraz czary magiczne.

» Główną cechą gry jest walka, która jest rozwinięta w takim stopniu, jak w żadnej innej grze - do naszej dyspozycji będziemy mieli cały wachlarz ciosów, uników i ataków specjalnych. Bardzo ważna jest też interakcja z otoczeniem - co jest zresztą kluczem do sukcesu - praktycznie każdy element otoczenia można wykorzystać przeciwko naszym wrogom - mogą to być związane liną pale, zapadnie, czy też przeróżne dźwignie odblokowujące pułapki.

» Inteligencja przeciwników stoi na naprawdę wysokim poziomie - nasi wrogowie potrafią w bardzo widowiskowy sposób wykorzystywać przeróżne elementy otoczenia przeciwko nam. Również w walce wręcz nie będzie łatwo ich pokonać. Silniejsi i więksi wrogowie od nas, mogą na przykład podnieść naszego bohatera i rzucić go o ścianę, bądź ogłuszyć bardzo mocnym ciosem.

» Akcja gry osadzona jest w tym samym świecie co akcja Heroes of Might and Magic V - spotkamy więc te same potwory, zwiedzimy te podobne krainy, oraz nauczymy się podobnych zdolności czy czarów.

» W trybie Multiplayer będziemy mogli zmierzyć się z maksymalnie 32 graczami w unikatowych, specjalnie przygotowanych kampaniach online. Ponadto każdy gracz przed rozpoczęciem rozgrywki będzie mógł wybrać dla siebie profesję, wygląd oraz inne dodatkowe cechy postaci z Dark Messiah..

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.