Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Informacje o pierścieniu

Informacje o pierścieniu

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 23:19
W pierwszej kolejności ostrzegam - grę można przejść na wiele różnych sposobów, nie tylko pod względem naszych słów jakie kierujemy do postaci ale również po naszym zachowaniu - można grać po stronie dobra albo po stronie zła, zabijając wszystko co tylko na ciebie spojrzy. Ja prezentuje tutaj przejście gry postacią dobrą, lecz nie do końca, oraz starającą się jak najbardziej pocichu i spokojnie, bez nerwów zdobyć to co potrzebuje. Tak więc jeśli ktoś będzie przechodzić inaczej, to proszę nie denerwować się jeśli solucja nie będzie taka jak potrzeba do przejścia "inną postacią".

Nazwa zadania brzmi jak wzięta z trylogii Tolkiena - pieeerścień...
Na miejscu katastrofy raczej nic się nie dowiemy na temat tego przedmiotu. Wokół wraku gdzieś u boku jakiegoś trupa leży aparat, zabieramy go ze sobą. Udajemy się więc na południowy wschód, aż do miejsca w którym robi się ciasno i widać ołtarz.
Za nim zagrodzi nam drogę piewien człowiek.
Są dwie opcje wyjścia z tej sytuacji - rozmowę oddać Virgilowi albo po prostu go zaszlachtować, jedna i druga opcja nie sprawiają problemów. Kawałek dalej możemy już spokojnie otworzyć mapę i udać się do Zamglonych Wzgórz, a tam do kupca Ristezze'a. Lecz kupiec nie jest chętny do rozmów, są trzy sposoby nakłonienia go do rozmowy, opisane na dole.
W mieście również spotkamy pewnego typka, który będzie chciał od nas albo wyciągnąć informacje o pierścieniu albo będzie chciał go od nas dostać, ja powiedziałem mu by się po prostu "odkleił".

1. Po prostu częstować go pochlebstwami, po jakimś czasie zmięknie.
2. Dać mu aparat jaki znaleźliśmy lub udać się do kopalni nieopodal miasteczka. Kręci się tam sporo wilków a przy samym celu zobaczymy ducha (neutralny) oraz kilka pająków. Tam w skrzynce znajduje się but. Go również prócz aparatu możemy mu dać.
3. Na złodzieja kradniemu mu klucz, wchodzimy na zaplecze i z szafki zabieramy informacje.
4. Rozwalić mu chatę i zabrać to co ma :)

Tak więc jednym z kilku sposobów możemy otrzymać informacje na temat pierścienia.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Bebop, 20.09.2008, 06:06
odnośnie pkt.2 aparatu lepiej nie oddawać, gdyż przyda się on nam potem w Caladon ( wręczamy go Maximowi )
Avatar
ratownik31, 09.07.2009, 12:37
jak mozna dotrzeć do Caladonu.?
Avatar
Loko, 15.07.2009, 07:30
Masz dwie opcje: 1. Podążaj za wątkiem głównym, w końcu będziesz musiał tam trafić. 2. Dojdź do Przełęczy Gorgoth (~1500W 1445S), po przejściu przez nią (trochę tam silniejszych potworków oraz jeden z ołtarzy) będziesz miał dostęp do zachodniej części Arcanum, Kaladon jest na południu.
Avatar
Yoker, 18.09.2009, 18:11
NOm ja tera musze isc do mrocznych elfów...

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.