Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Easter Eggs

Easter Eggs

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 23:19
Microsoft...
Gillber Bates, wystarczy przestawić dwie pierwsze litery i uzyskujemy Billber (no może Bill) Gates. Niby nic a jednak oko cieszy :)

Problemy genetyczne
W muzeum w Tarancie możemy odnaleźć dwugłową krowę. Oto screen.


CKM?
Hieronim Maxim jest specjalistą od broni, może nam złożyć karabin maszynowy. Lecz fakt jest inny - ten człowiek istaniał naprawdę i podczas I WŚ był konstruktorem broni.

Nie lubie ludzi...
Po Tarancie kręci się niedaleko jednej z stacji metra mały osobnik, który wyzywa ludzi. Jeżeli przez dłuższy czas będziemy opierać się jego bluzgom powie nam o sobie więcej.

#$%$@!
Również niedaleko jednej z stacji metra znajduje się człowiek, poszukujący swojego towarzysza. Wystarczy poczytać co nasza postać ma do odpowiedzenia. Cytat:
Siedzi najebany w trzy dupy w barze (czy czymś takim)

Wielki, mały potwór
W Stillwater dostaniesz zadanie z wątku głównego - złapanie potwora giganta. Problem w tym, że tym wielkim potworem jest fioletowy królik. A jeszcze większy problem w tym, że królik jest troche mocny jak na królika i daje od groma doświadczenia :)

Walizki
Najlepszy tekst jaki widziałem to tekst do Kan Keraia - wodza Bedokan. Gdy żalił mi się, że myśliwi obdzierają ich ze skóry - nie dziwie im się, są z was świetne walizki.

By Gomez


Teksty
Arcanum znane jest z różnych zabawnych odpowiedzi naszej postaci. Oto jeden z przykładów.Jeżeli znacie przykłady takich Easter Eggs w Arcanum piszcie o nich na forum a zamieścimy je w tym dziale.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Bebop, 20.09.2008, 06:01
Bates = Gates xD, ale czy zauważyliście jak nazywa się jego rywal? To Cedric Appleby, nie kojarzy się wam to z firmą Apply?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.