Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zapowiedź Furii RPG

Zapowiedź Furii RPG

Data opublikowania: 26.08.2010, 13:06 | Informacja prasowa
Tagi: furia, rpg, gra fabularna, mafia

Nadchodzi FURIA, oparta na faktach gangsterska gra fabularna osadzona we współczesnej Polsce - kraju cwaniactwa, korupcji, afer, niewyjaśnionych zbrodni, bezkarności przestępców, brutalnego materializmu, wszechobecnej hipokryzji i demoralizacji.

Gracze wcielają się w postaci inspirowane bohaterami kultowych filmów gangsterskich jak na przykład Człowiek z blizną, Chłopcy z ferajny, Casino, Donnie Brasco, American Ganster oraz gier komputerowych typu Kane & Lynch, Mafia, Grant Theft Auto.

Gra przeznaczona będzie wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wśród motywów fabularnych pojawią się między innymi kwestie związane z przestępczością narkotykową, nielegalnym handlem bronią, przemytem, kradzieżami, płatnymi morderstwami, wrabianiem, korupcją, ściąganiem haraczy, z kasynami gier, handlem kobietami, fałszerstwem środków płatniczych, praniem brudnych pieniędzy.

Cele rozgrywki będą zróżnicowane, ale zadania nadrzędne to: zyskiwanie prestiżu w światku przestępczym, realizacja gangsterskich wyzwań, gromadzenie Punktów Furii za sianie chaosu i wyjątkowo bulwersujące poczynania trafiające na pierwsze strony gazet i do głównych wiadomości, gromadzenie funduszy, by w przyszłości móc odejść z branży, choć szanse na to są znikome.

Mechanika gry oparta będzie na sprawdzonym i pozytywnie recenzowanym systemie zastosowanym w ROBOTICA, skonwertowanym i wzbogaconym na potrzeby realiów FURII.

Wydawcą gry jest firma CYFROGRAFIA, mająca na swoim koncie system ROBOTICA: KULT TECHNOLOGII. Autorem systemu jest Rafał "Drone" Olszak.

Premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2012 roku.

Osoby zainteresowane współpracą przy projekcie, w szczególności utalentowani graficy, proszeni są o kontaktowanie się z wydawcą lub autorem - dane kontaktowe znajdują się na stronie http://www.cyfrografia.pl/kontakt.html

Więcej informacji na temat systemu oraz oficjalnej strony internetowej już wkrótce.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.