Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Sabat

Sabat

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 05:04
Tak moje drogie dzieci nocy. Poznaliście tajemnice wampirzego rodu, wiecie już jak walczyć z Sabatem, jak skryć się przed Lupinami... – Wielki Książę Thomas przemawiał do tłumu, który otaczał go w sali teatralnej – Dziś moje wampirzyce i wampiry, poznacie naszego największego wroga dokładnie. Spróbujecie go zrozumieć i albo się do niego przyłączycie, albo go zniszczycie. Bracia i Siostry, przedstawiam wam Podręcznik Gracza Sabatu! -
Tłum zaczął wiwatować i nie przestawał jeszcze długo...

Książę doskonale pamiętał, gdy kupił ten podręcznik. Sabatnicy mieli jakiegoś szpiega, który wykradł ich sekrety i przelał na papier. To było oczywiste. Książę pomyślał, że śmiałek musiał być jednak głupi, gdyż sprzedał mu te informacje za jedyne 49 złotych. No cóż, jeśli księga nie kłamie będzie trzeba zatrudnić tego śmiałka w szeregach Camarilli.

Podręcznik był całkiem gruby. Miękka okładka nieco psuła jego wizerunek. Ale nie liczy się technika, a to, co jest w środku. Gdy książę przerzucał strony księgi czuł coraz większe podniecenie. W tej księdze jest wszystko: począwszy od historii sabatu aż po ich brutalne zabawy, charakterystykę ogólną, a na statystykach nowo spokrewnionych skończywszy. Tak, wampiry sabatu różniły się od wampirów Camarilli nie tylko charakterem, ale i umiejętnościami. Księga zawierała szczegóły tworzenia nowych wampirów, które opisane były w sposób przejrzysty i przyjemny. Książę zdumiał się, że różnica między Camarillą a Sabatem jest aż tak duża.

W praktyce podręcznik sprawi wiele radości osobom grającym w Wampira Maskaradę. A to z tego powodu, że pozwala graczom grać Sabatem, co sprawia że klimat gdy jest CAŁKOWICIE inny niż gra Camarillą. Sesje prowadzone Sabatem są brutalniejsze, bardziej mroczne. Gorąco polecam ten podręcznik każdemu MG, który chce coś na sesji zmienić. Zakup naprawdę się opłaci!
I jeszcze jedno: nie wolno pokazywać tego podręcznika graczom. Jeśli chcą grać niech stworzą postacie a MG niech ich wtajemnicza we wszystko w trakcie gry. Inaczej dużo zabawy przepadnie!

Reasumując: ten podręcznik zawiera wszystko, co jest potrzebne do niesamowitej gry Sabatem i jest to jeden z najlepszych dodatków do Wampira – Maskarady
Polecam Gorąco, oczywiście o ile ma się podręcznik podstawowy, gdyż samym Sabatem grać się nie da.

OCENA (w skali szkolnej)
Zawartość: 6
Jakość : 4

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.