Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wskrzeszanie postaci i aury w D3

Wskrzeszanie postaci i aury w D3

Data opublikowania: 25.09.2010, 10:18
Tagi: diablo iii, diablo 3, blizzard, diablo ii, diablo 2, aura, paladyn, buff, mnich

Z ostatnich pytań i odpowiedzi jakie pojawiły się na Twitterze jasno wynika, że uciążliwe "corpse run'y" znane m.in. z drugiej części Diablo, nie pojawią się w najnowszej odsłonie. Zmianie ulegną również (zdawać by się mogło "nieodłączne") aury.

Diablo III zwolni graczy z konieczności odnalezienia swoich zwłok. Innowacyjne rozwiązanie jakie zostanie zaoferowane fanatykom ma na celu ułatwienie i uprzyjemnienie rozgrywki. Teraz każda osoba znajdująca się obok nas, będzie w stanie przywrócić nas do życia, byśmy mogli dalej kontynuować naszą krucjatę.

Wskrzeszanie nie będzie związane z określoną klasą postaci. W Diablo III nie ma klas nastawionych na leczenie czy też wskrzeszanie. Przywrócić do życia będzie nas mógł każdy, niezależnie od tego, kim przemierza świat.

Zmianie ulegną również aury. Znane wszystkim dzięki Paladynom i Najemnikom, nieraz okazywały się wielce pomocne. W Diablo III nie ma Paladynów. Aurami będą posługiwać się Mnisi. Nie mniej jednak - będą to bardziej aktywne umiejętności, mające natychmiastowy skutek, podobnie jak i czasowe buffy.

Jak to się przełoży na ich użytkowanie? Niebawem się przekonamy ;)

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.