Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Metro 2033 do ściągnięcia za darmo

Metro 2033 do ściągnięcia za darmo

Data opublikowania: 07.06.2011, 18:19 | Informacja prasowa
Tagi: metro 2033, książka, insignis

Na stronie Uniwersum Metro 2033 http://www.metro2033.pl/ Wydawnictwo Insignis opublikowało pełny tekst jednego z największych bestsellerów science fiction ostatnich lat. Wchodząc na stronę http://www.metro2033.pl/, w dziale fragmentów książki "Metro 2033: można pobrać plik pdf z kompletną treścią powieści.

Dla wszystkich, którzy ją przeczytają, na stronie http://www.metro2033.pl/ przygotowaliśmy konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące treści książki, aby wziąć udział w losowanie jednego z dziesięciu legendarnych kubków z logo Metro 2034.

Inspiracją do powstania książki były przemyślenia autora na temat życia na ziemi po globalnej katastrofie nuklearnej oraz fascynacja moskiewskim metrem i jego tajemnicami. Efektem jest powieść /Metro 2033/, opowiadająca o życiu ocalałych z konfliktu atomowego Moskwian, którym udało się przeżyć w podziemiach metra. Pierwsza wersja powieści nie znalazła uznania rosyjskich wydawców i autor opublikował ją… w internecie. Strona, na której można było czytać /Metro 2033/, stała się bardzo popularna, a jej goście aktywnie uczestniczyli w tworzeniu i doskonaleniu powieści, przesyłając autorowi swoje uwagi. Po ostatecznym zamknięciu internetowego wydania /Metra 2033/, książka ukazała się w formie drukowanej, rozchodząc się w ponad 500 000 egzemplarzy i zyskując miano książki kultowej. Prawa do jej tłumaczenia zostały sprzedane do 22 krajów.

Zapraszamy do lektury!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.