Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
WarCraft: Władca Klanów

WarCraft: Władca Klanów

Opis Kup ze Strefą!
Książka autorstwa Christie Golden, kolejna z serii WarCraft. Na tylnej okładce brakuje napisu "tylko dla dojrzałych czytelników" :)

W okrytej mgłą zapomnienia przeszłości świat Azeroth zamieszkiwały różne cudowne istoty. Tajemnicze elfy i dzielne krasnoludy żyły w pokoju i harmonii z ludzkimi plemionami... aż do chwili, gdy demoniczna armia, znana jako Płonący Legion, na zawsze zniszczyła spokój tego świata. Teraz orki, smoki, gobliny i trolle walczą o władzę nad podzielonymi i skłóconymi królestwami. To część wielkiego, niebezpiecznego planu, który ma zadecydować o przyszłości świata WARCRAFT.

Niewolnik. Gladiator. Szaman. Wódz - to kolejne wcielenia tajemniczego orka znanego jako Thrall. Wychowany od małego przez okrutnych ludzi, którzy chcieli uczynić z niego posłusznego niewolnika, łączącego w sobie dzikość orków i spryt ludzi, Thrall podążył za swoim przeznaczeniem, którego sam nie do końca pojmował - aby uwolnić się i odkryć starożytne tradycje swego ludu. Opowiemy historię jego burzliwego życia - a jest opowieść o honorze, nienawiści i nadziei.


Oprawa: miękka
Wymiary: 115 x 175 mm
Liczba stron: 240
Cena: 20 - 24 zł.
Rok wydania: 2003


+ Fabuła
+ Doskonałe dopasowanie postaci i miejsc
- Troche krótka (jak dla mnie)

Ocena autora artykułu: 8/10


Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.