Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Diablo: Królestwo Cienia

Diablo: Królestwo Cienia

Opis Kup ze Strefą!
Kolejne dzieło Richarda Knaaka. Tym razem jest to naprawdę tajemnicza książka, czytając ją zupełnie byłem zaskoczony przebiegiem wydarzeń oraz samym zakończniem. Treść tylnej strony okładki:

Od zarania dziejów zastępy aniołów z Wysokich Niebios i diabelskie hordy z Płonących Piekieł ścierały się w walce o los wszelkiego stworzenia. Ta walka przeniosła się do świata ludzi... żaden Człowiek, Anioł ani Demon nie będzie mógł stać na uboczu...

Legenda mówi o dawno wymarłym mieście Ureh, według niektórych bramie prowadzącej do Wysokich Niebios. Uważa się, że co dwa tysiące lat, gdy układ gwiazd jest odpowiedni, a cień góry Nymyr pada na ruiny, Ureh się odradza - ukazując wszystkie swe bogactwa śmiałkom, którzy odważą się ich szukać. Po trwających całe życie badaniach i skomplikowanych obliczeniach, czarodziej Vizjerei, Quov Tsin będzie świadkiem odrodzenia Ureh. Jednak to, co czeka na Tsina i jego najemników, nie przypomina w niczym tego, czego się spodziewali. Okaże się bowiem, że marzenie o świetlistym Ureh jest wypaczonym koszmarem, który nieubłaganie wciągnie ich do Królestwa Cienia.

Oryginalna opowieść o magii, mieczach i wiecznej walce, oparta na przebojowej i wielokrotnie nagradzanej grze firmy Blizzard Entertainment. Przeznaczona dla dojrzałych czytelników.


Oprawa: miękka
Wymiary: 115 x 175 mm
Liczba stron: 320
Cena: 23 - 27 zł.
Rok wydania: 2003


+ Tajemniczość
+ Dokładnie opisany przedstawiciel klanu Vizierei
+ Ciekawie opisane miejsca
+ Nawiązania do gry
+ Doskonale opisany nekromanta oraz ich zwyczaje
+ Po przeczytaniu książki, nawet po upływie czasu przeczytałoby się jeszcze raz...
- Możliwe do przewidzenia sytuacje

Ocena autora artykułu: 10/10


Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.