Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
StarCraft II

StarCraft II

Opis Kup ze Strefą!
W odległej przyszłości, 60 000 lat świetlnych od Ziemi, luźna konfederacja ziemskich wygnańców zmaga się z zagadkowymi Protossami i bezwzględnym Rojem Zergów. Każdy gatunek walczy o przetrwanie pośród gwiazd, w wojnie, która wieści początek najlepszego rozdziału w historii ludzkości? Albo przepowiada jej gwałtowny, krwawy koniec.

Bhekar Ro - ponury, prowincjonalny świat na peryferiach Dominium Terrańskiego, gdzie każdy dzień jest dla garstki kolonistów ciężką walką o przetrwanie. To prawdziwa ziemia jałowa, pyłek kurzu w nieskończonym czarnym morzu przestrzeni. Kiedy jednak gwałtowna burza wydobywa spod skał niepojęty artefakt obcej cywilizacji, Bhekar Ro staje się najbardziej pożądaną zdobyczą, świętym Graalem dla Zergów, Protossów i ludzi. Trzy militarne potęgi spotykają się w jednym punkcie galaktyki, aby zagarnąć dziedzictwo najpotężniejszej rasy w historii wszechświata.

W CIENIU XEL'NAGI to kolejna, druga z serii epickich opowieści o kosmicznej wojnie, umieszczona w świecie bestsellerowej gry komputerowej.


Oprawa: miękka
Wymiary: 115 x 175 mm
Rok wydania: 2003


+ Wciąga, to przedewszystkim
+ Lekka tajemniczość
+ Mało bohaterów :)
- Niewielkie...


Ocena autora artykułu: 8/10


Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.