Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
WarCraft: Ostatni strażnik

WarCraft: Ostatni strażnik

Opis Kup ze Strefą!
Jeff Grubb, kolejny wspaniały pisarz. Wedlug mnie drugi po R. Knaak'u, ma podobny styl pisania oraz potrafi dobrze rozwinąć akcję w książce.

W okrytej mgłą zapomnienia przeszłości świat Azeroth wypełniały wszelkiego rodzaju cudowne istoty. Tajemnicze elfy i wytrzymałe krasnoludy żyły we względnym pokoju i harmonii z ludzkimi plemionami... aż do chwili, gdy demoniczna armia znana jako Płonący Legion na zawsze zniszczyła spokój tego świata. Teraz orki, smoki, gobliny i trolle walczą o władzę nad podzielonymi, skłóconymi królestwami. Wszystko to jest częścią wielkiego, niebezpiecznego planu, który zadecyduje o przyszłości świata WARCRAFT.

Strażnicy Tirisfal: ród wybrańców pełnych niemal boskiej mocy, z których w każdym pokoleniu jeden prowadzi tajemną, samotną wojnę przeciwko Płonącemu Legionowi. Od urodzenia przeznaczeniem Medivha było stać się największym i najpotężniejszym ze szlachetnego zakonu. Jednak od początku jego duszę plamiła ciemność, wypaczając niewinność i zwracając w stronę zła moce, które powinny służyć dobru. Wewnętrzna walka ze złem rozdartego między dwoma przeznaczeniami Medivha zadecyduje o losach samego Azeroth... i na zawsze zmieni świat.


Oprawa: miękka
Wymiary: 115 x 175 mm
Liczba stron: 304
Rok wydania: 2004
Cena: 19,90 - 27 zł.


+ Tradycja - od urodzenia przeznaczeniem itd.
+ Pomysł
+ Akcja
+ Wciąga
- No chyba ta tradycja...
- Obleciałem pół miasta aby znaleźć tą książkę


Ocena autora artykułu: 9/10


Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.