Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Diablo: Czarna Droga

Diablo: Czarna Droga

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 01:04
Opis Kup ze Strefą!
Druga książka serii Diablo, tym razem autorstwa Mela Odoma. Przyznam szczerze, że nieco nudniej czytało mi się wersję pana Odoma, w przeciwieństwie do książek Richarda A. Knaaka. Oto skrót książki zawarty na drugiej stronie okładki:

Od zarania dziejów zastępy aniołów z Wysokich Niebios i diabelskie hordy z Płonących Piekieł ścierały się w walce o los wszelkiego stworzenia. Ta walka przeniosła się do świata ludzi... żaden Człowiek, Anioł ani Demon nie będzie mógł stać na uboczu...

Wiele lat temu Darrick Lang opuścił Bramwell, by wędrować przez świat jako najemnik i bohater krainy. Teraz wraca do miasteczka, które kiedyś znał. Jednak Bramwell nie jest już takie, jakim je zapamiętał. Coś mrocznego i przerażającego zniewoliło mieszkańców, coś bardzo starego i cierpliwego, wikłając niewinnych w sieci zła i profanując samą ziemię. Teraz ta sama moc wzywa Darricka... a jego jedyną nadzieją może być pójście niebezpieczną ścieżką potępienia.

Oryginalna opowieść o magii, mieczach i wiecznej walce, oparta na przebojowej i wielokrotnie nagradzanej grze firmy Blizzard Entertainment. Przeznaczona dla dojrzałych czytelników.


Oprawa: miękka
Wymiary: 115 x 175 mm
Cena: 23 - 25 zł.
Rok wydania: 2002


+ Dokładnie opisane lokacje spotykane w Diablo
+ Tajemniczość
- Miejscami nudna

Ocena autora artykułu: 7/10


Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.