Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Kolejna powieść autora "Malowanego Człowieka"

Kolejna powieść autora "Malowanego Człowieka"

Data opublikowania: 25.07.2011, 14:25
Tagi: książka, Peter V. Brett, Malowany Człowiek, Wielki Bazar, Złoto Bajana
Wydawnictwo Fabryka Słów ogłosiło datę premiery książki Petera V. Bretta - "Wielki Bazar, Złoto Brayana". Akcja powieści dzieje się w uniwersum znanym czytelnikom z "Malowanego Człowieka" i "Pustynnej Włóczni", jednak przed wydarzeniami w nich opisanymi. Premiera planowana jest już na 26 sierpnia. Po dodatkowe informacje zapraszam do rozwinięcia wieści.

Peter V. Brett - Wielki Bazar, Złoto Bajana
Strach. Strach przed otchłańcami. Strach przed nocą. Strach przed śmiercią.

Strach to dobra rzecz. Dzięki niemu żyjemy
Jeph Bales z Potoku Tibbeta. Ojciec Arlena

Arlen nie miał nic przeciwko cierpieniu, gdyż oznaczało ono, że przeżył tam, gdzie powinien zginąć. Tej nocy, kiedy spojrzał w ślepia demona, który miał istnieć tylko w legendach, kiedy życia nie chroniły mu zbawienne runy, tej nocy zmienił zdanie...

W „Wielkim Bazarze” zawarłem wszystko to, co kocham w Arlenie. Bez względu na to, czy jesteś nowym Czytelnikiem, czy też fanem serii, sądzę, że „Wielki Bazar” przypadnie ci do gustu.
Peter V. Brett

Jako fanka twórczości Bretta z zainteresowaniem sięgnę i po tę pozycję. Minusem będzie na pewno jej niewielka objętość (około 230 stron). Na kolejne przygody Naznaczonego, Leeshy, Rojera i Jardira poczekamy jeszcze do przyszłego roku. Powieść będzie nosiła tytuł "Daylight War".

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.