Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Diablo III bez grania po LANie

Diablo III bez grania po LANie

Data opublikowania: 10.07.2009, 15:31
Tagi: diablo iii, blizzard, bashiok, battle.net 2.0, lan, mikrotransakcje

Na początku lipca świat okrążyła smutna wiadomość - StarCraft II będzie pozbawiony możliwości gry w sieci lokalnej. Od tamtej chwili rozpoczęły się liczne dyskusje związane z graniem po LANie w nadchodzącym Diablo III. Niedawno na oficjalnym forum gry odnośnie tego tematu wypowiedział się menadżer do spraw społeczności w firmie Blizzard - Bashiok. Nie powiedział tego wprost, ale z jego wypowiedzi dało się wywnioskować, że w Diablo III zagramy tylko poprzez sieć Battle.net 2.0.

Głównymi argumentami przemawiającymi za tym systemem ma być brak konieczności montowania dodatkowych zabezpieczeń antypirackich, a także powszechność szybkich łączy na całym świecie.

Wypowiedź Bashioka została szybko usunięta, ale zapoznać się z nią możecie pod tym adresem.

Warto dodać, iż w kolejnej dyskusji Bashiok podkreślił, że darmowy dostęp do serwerów Diablo III będą miały tylko te osoby, które pozyskają oryginalną wersję gry.

Pojawiają się również kwestie mikrotransakcji, dzięki którym moglibyśmy np wskrzesić postać na trybie Hardcore. Są to jednak niepotwierdzone informacje.

Powiązane newsy

  • Rynek gier planszowych w Polsce 27.11.2012, 2 komentarzy

    Rynek gier planszowych w Polsce idzie w dobrym kierunku tzn rozwija się bardzo dynamicznie. Wzorem naszych zachodnich sąsiadów, którzy w końcu są liderem światowym w tej dziedzinie, tworzymy własne tytuły. Strony o grach planszowych to już nie tylko tekstowe recenzje, ale całe serie videocastów wliczając także witryny analizujące szczegółowo mechanikę czy nawet podejmujące temat projektowania gier planszowych. O ponadczasowości tej rozrywki świadczą takie pozycję jak Talizman Magia i Miecz, której za kilka miesięcy stuknie już trzydziestka, a wciąż należy do hitów sklepowych. 

  • Premiera Diablo 3 15.05.2012, 2 komentarzy
  • Prezentacja czarodzieja z Diablo 3 02.05.2012, 0 komentarzy
  • Otwarta beta Diablo III! 20.04.2012, 1 komentarzy
  • Prezentacja mnicha z Diablo 3 17.04.2012, 0 komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.