Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Lipiec 2009

Newsów w sumie: 102 | Strona: 5/7
Sterowanie w Dragon Age na konsolach 09.07.2009
(15:38)

Sterowanie w Dragon Age na konsolach

Wielu "konsolowców" gdybało nad rozwiązaniem użycia pada w Dragon Age: Origins. Naszpikowana czarami i umiejętnościami gra zdawać by się mogło, iż będzie wymagać masy przycisków do wygodnego grania. Nie ma się jednak co obawiać. Dzięki zastosowaniu ciekawego interfejsu, który bardzo przypomina tez z Mass Effect, gra zapewnia ogromną radość z zabawy.

Nie demonstracyjne Dragon Age: Początek. 09.07.2009
(15:23)

Nie demonstracyjne Dragon Age: Początek.

Coraz więcej osób nie może się doczekać Dragon Age: Początek. Znakomicie zapowiadająca się gra jest bardziej i bardziej eksponowana przez firmę BioWare. Co chwilę do opinii publicznej docierają nowe screeny, filmiki czy też kolejne informacje. W ostatni weekend odbyła się kolejna prezentacja gry, z której naszą relację możecie przeczytać tutaj. Lecz pomimo tylu informacji, gracze nie doczekają się wersji demonstracyjnej gry! BioWare oficjalnie potwierdziło, że nie planuje wydania dema Dragon Age: Początek.

Relacja z Avangardy V 09.07.2009
(11:42)

Relacja z Avangardy V

Zapraszamy na relacje z najbardziej fantastycznego wydarzenia ostatnich miesięcy, a mianowicie z Avangardy V. Choć sam tekst jest bardziej ogólnym wrażeniem z imprezy, niż szczegółową relacją (możecie sobie obejrzeć program konwentu to zobaczycie jak wiele atrakcji Was ominęło). Zachęcamy to przeczytania relacji z Avangardy V.
Kości bitewne gotowe do bitwy! 08.07.2009
(17:53)

Kości bitewne gotowe do bitwy!

W związku z dodaniem do naszej oferty nowych kości bitewnych zreformowaliśmy ich dział. Podzieliliśmy je na trzy kategorie. Nasze wzory kości bitewnych runicznych i elfickich znajdują się w zakładce II Wojny Światowej, jak i w zakładce Ogólne, gdzie umieściliśmy kości Snajperskie i Dog Tag.
Konkurs na Projekt Kości 2009!
Przypominamy o nadal trwającym konkursie na Projekt Kości!. Do wygrania atrakcyjne nagrody i wieczna chwała!
Wiedźmin patch 1.5 od dzisiaj dostępny 08.07.2009
(15:55)

Wiedźmin patch 1.5 od dzisiaj dostępny

Dzisiaj udostępniona została kolejna łatka do gry Wiedźmin. Patch 1.5 między innymi usuwa zabezpieczenia DRM, niweluje potrzebę umieszczania płyty z grą w napędzie, a także poprawia problemy z systemem dźwięku EAX i rozmyciem grafiki. Dodatkowo patch zawiera pięć nowych przygód stworzonych przez d community: "Podstępy", "Szlag by trafił te bagna", "Upiory w Cichej Wólce", "Wesele", "Wiedźminkołaj".
Do zainstalowania łatki potrzebna jest gra Wiedźmin Edycja Rozszerzona w wersji 1,4. Patch 1.5 jest hostowany przez ściągnij.pl i dostępny bezpośrednio pod tym linkiem.

Nowy zwiastun Divinity II Ego Draconis 08.07.2009
(15:49)

Nowy zwiastun Divinity II Ego Draconis

Nie kończy się potok informacji związanych z Divinity II Ego Draconis. Firma Larian Studios co chwilę zaskakuje kolejnymi grafikami, a niedawno podała oficjalne wymagania gry. Tym razem udostępniony został materiał filmowy promujący grę, której światowa premiera przewidziana jest na 24 lipca. DII: Ego Draconis na półki w polskich sklepach trafi dopiero we wrześniu.

Mythic pomoże przy SW: The old Republic 08.07.2009
(15:18)

Mythic pomoże przy SW: The old Republic

Przedstawiciele BioWare, którzy wraz z autorami Dark Age of Camelot należą do ogromnej grupy zajmującej się grami RPG i MMORPG nie kryją, że firma Mythic Entertainemnt będzie miała jakiś wpływ na Star Wars: The old Republic. Jak twierdzi współzałożyciel BioWare - Greg Zeschuk - w ekipie tworzącej Warhammer Online jest wielu weteranów rynku MMO, którzy bez wątpienia przyczynią się do tworzenia Star Wars: The old Republic.

Prezentujemy relację z pokazu Dragon Age: Początek 08.07.2009
(14:41)

Prezentujemy relację z pokazu Dragon Age: Początek

Niecały tydzień temu, drugiego lipca, nasza redakcja wybrała się do Warszawy na prezentację gry Dragon Age: Początek. Z tym co tam zobaczyliśmy i usłyszeliśmy możecie zapoznać się czytając naszą relację. Zapraszamy do lektury, a spragnionych większej ilości zdjęć - do galerii.

Świat Gier Planszowych #10 08.07.2009
(13:05)

Świat Gier Planszowych #10

Jak informuje Wydawnictwo Portal - jeszcze dziś drukarnie opuści 10-ty numer Świata Gier Planszowych. Tematem numeru jest "Wspólne granie", w ramach którego opublikowany wywiady z organizatorami wrocławskiej Gratislavii i wiedeńskiego Spielefestu. Numer dodatkowo przepełniony jest różnymi recenzjami i artykułami poświęconymi grom planszowym.

Dwa nowe klipy z Księcia Półkrwi 08.07.2009
(12:57)

Dwa nowe klipy z Księcia Półkrwi

Za niespełna tydzień filmowa premiera szóstej części przygód Harrego Pottera. Aby zwiększyć oczekiwanie Warner Bros. opublikował dwa fragmenty z "Księcia Półkrwi". Obejrzeć je możecie tutaj.

Czerń we fragmentach i z ilustracjami 08.07.2009
(12:49)

Czerń we fragmentach i z ilustracjami

29 lipca w EMPiKach, 3 sierpnia w ogólnej sprzedaży, a już dzisiaj we fragmentach i z ilustracjami. O czym mowa? O pierwszym tomie Upiorów Południa Mai Lidii Kossakowskiej pt. "Czerń". Wydawnictwo Fabryka Słów opublikowało dzisiaj grafiki i fragmenty jednej z czterech powieści wchodzących w nową sagę Kossakowskiej. Pooglądać i poczytać możecie tutaj.

Fragmenty drugiego tomu Samozwańca 08.07.2009
(12:44)

Fragmenty drugiego tomu Samozwańca

Ledwie tydzień minął od premiery pierwszego tomu nowej książki Jacka Komudy pt. "Samozwaniec", a już można zapoznać się z początkiem drugiego tomu. Wczoraj na "blogu autora" pojawiły się fragmenty zbliżającej się kontynuacji.

Ice & Blood - dodatek do Sacred 2 08.07.2009
(12:05)

Ice & Blood - dodatek do Sacred 2

Trwają prace nad nowym dodatkiem do Sacred 2. Jak podaje firma Deep Silver - rozszerzenie powstaje w jednym ze studiów grupy Ascaron i ma nosić nazwę Ice & Blood. Co więcej - na sklepowe półki ma trafić jeszcze w tym roku!

"Gromowładny" już z okładką 07.07.2009
(18:14)

"Gromowładny" już z okładką

29 lipca nakładem wydawnictwa MAG do sprzedaży trafi książka Felixa Gilmana - "Gromowładny". Znana jest już okładka tej egzotycznej powieści, która rzekomo ani na chwilę nie traci tempa i nie rozczarowuje.

Powstaje dodatek do Age of Conan 07.07.2009
(17:54)

Powstaje dodatek do Age of Conan

Podczas targów GamesCom, które odbędą się Kolonii w dniach 19-22 sierpnia dziennikarze zobaczą trzydzistominutową prezentację dodatku do gry Age of Conan: Hyborian Adventures. Producent gry - firma FunCom rozesłała dzisiaj specjalne zaproszenia na to wydarzenie. Nie wykluczone, że norweski producent gier ujawni szczegóły dotyczące innych projektów, a przede wszystkim cRPG zapowiedzianego na grudzień tego roku - The Secret World

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004