Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Lipiec 2009

Newsów w sumie: 102 | Strona: 3/7
Reżyserski Wiedźmin za oceanem 15.07.2009
(17:28)

Reżyserski Wiedźmin za oceanem

Jak poinformował CD Projekt - niebawem na rynkach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie pojawi się reżyserska wersja Wiedźmina. The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut zaopatrzony będzie od razu w patch 1.5. Dodatkowo w grze nie będzie zabezpieczeń DRM i cenzury, która ograniczała elementy nagości. Produkt ma również trafić do ofert takich serwisów jak Steam, Impulse czy Direct2Drive. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut trafi do sprzedaży

Kiedy dodatki DLC do Fallout 3 na PS3?... 14.07.2009
(23:48)

Kiedy dodatki DLC do Fallout 3 na PS3?...

Jak twierdzą przedstawiciel firmy Bethesda Softworks - już we wrześniu do PlayStation Store trafią pierwsze dodatki DLC do Fallout 3. Pierwszym z udostępnionych dodatków ma być Broken Steel. Nie dużo po nim ma się pojawić możliwość pozyskania Operation: Anchorage oraz The Pitt na konsolę Play Station 3. Jako ostatnie wyjdą Point Lookout i najnowszy, jeszcze nie udostępniony na PeCety i Xboxy - Mothership Zeta. Kto jednak wie, czy wcześniej nie dane będzie kupić graczom Fallout 3 Game of the Year - czyli podstawowej wersji gry wraz ze wszystkimi pięcioma dodatkami.

Champions Online PvP Trailer 14.07.2009
(23:43)

Champions Online PvP Trailer

Firma Cryptic opublikowała kolejny trailer do zapowiedzianej na wrzesień grze Champions Online. Minutowa produkcja zdradza nam jak będzie wyglądać chyba jeden z najważniejszych trybów dla tej gry - tryb Player versus Player. Film możecie obejrzeć w naszej wideotece.

W Guild Wars znowu zawita zima... 14.07.2009
(23:37)

W Guild Wars znowu zawita zima...

...i to już niebawem! ArenaNet przygotowuje się do specjalnego eventu, który będzie bardzo podobny do akcji zorganizowanej pół roku temu. Gracze już 17 lipca będą mogli rozpocząć świętowanie Wintersday. Na radość nie będą mieli za dużo czasu, gdyż event potrwa zaledwie do końca weekendu. Nie mniej jednak trzy dni wystarczy by otrzymać świąteczny prezent, zdobyć wyjątkowy przedmiot, czy też stoczyć walkę na specjalnej arenie. Więcej szczegółów na temat eventu możecie poznać na tej stronie.

Nagradzane przenoszenie postaci w WH: Online?... 14.07.2009
(23:31)

Nagradzane przenoszenie postaci w WH: Online?...

Czy Mythic Entertainment stara się zredukować ilość maszyn obsługujących Warhammer Online w Stanach Zjednoczonych? Najprawdopodobniej tak. Osoby grające na serwerach Ironfist, Vortex, Monolith, Magnus oraz Skull Throne poproszeni zostali o przejście na jeden z trzech określonych serwerów: Gorfang, Volkmar lub Badlands. Zmiana możliwa jest od dziś, a osoby, które z niej skorzystają otrzymają specjalny bonus - ich doświadczenie i sława będzie rosnąć o 20% szybciej.

Piątyk dodatek DLC do Fallout 3, a w nim... 14.07.2009
(23:22)

Piątyk dodatek DLC do Fallout 3, a w nim...

Jak informuje firma Bethesda Softworks - już 3 sierpnia do sprzedaży trafi **Mothership Beta*, czyli piąty dodatek DLC do gry Fallout 3. Koszt tego dodatku wyceniono na 800 Microsoft Points czyli 10 dolarów. Kwota ta pozwoli graczom pecetów i konsoli Xbox 360 udać się w daleką podróż w przestrzeń kosmiczną, w której wykorzysta nowe - nieznane mu do tej pory bronie i pancerze.

Co z tym Wiedźminem? 13.07.2009
(17:28)

Co z tym Wiedźminem?

Trzy miesiące temu światek gier otrzymał szokującą i nieprzyjemną informację, że świetnie zapowiadająca się konwersja znanego cRPG, przeznaczona na konsole, została wstrzymana. Wszystko to stało się nagle, branża dowiedziała się o problemach natury prawnej i finansowej, pomiędzy firmami CD Projekt, a Widescreen Games, z czego ten drugi był bezpośrednio odpowiedzialny za prace techniczne związane z "The Witcher: Rise of the White Wolf".

Dlaczego chcemy zabijać smoki? 13.07.2009
(10:08)

Dlaczego chcemy zabijać smoki?

Na Strefie ukazał się nowy artykuł dRaisera, w którym to autor tłumaczy skąd wziął się sukces serii Divine Divinity, a także przedstawia krótką historię serii.

POLCON 2009 odsłania swoje oblicze 12.07.2009
(18:10)

POLCON 2009 odsłania swoje oblicze

Jeśli chcecie zobaczyć jak będzie wyglądał Polcon 2009 zanim się na niego udacie, nic bardziej prostego, wystarczy obejrzeć zdjęcia przygotowane przez organizatorów. Dodatkowo zamieszczamy kilka informacji, które mogę się przydać.

Nowy scenarzysta Spider-Man 4 11.07.2009
(19:59)

Nowy scenarzysta Spider-Man 4

Gary Ross został zatrudniony do poprawienia istniejącego już scenariusza czwartej odsłony przygód Człowieka-Pająka. To już trzecia osoba pracująca nad scenariuszem nowego Spider-Mana. Pierwszy był James Vanderbiltt. Druga osoba zaś to Devid Lindsay-Abaire. Obsada roli głównej i krzesełka reżyserkiego się nie zmieni. W stroju człowieka pająka po raz czwarty zobaczymy Tobeya Maguirego, zaś obraz ponownie wyreżyseruje Sam Raimi. Film ma wejść na ekrany kin 4 maja 2011.

Risen - nowy screen 11.07.2009
(18:56)

Risen - nowy screen

Wczoraj na portalu World of Risen w ramach projektu "Piątek ze screenem" opublikowany został kolejny screen z gry Risen. Zaprezentowano na nim naszego bohatera stającego do rywalizacji z Ogrem pośród bujnych zarośli. Obejrzeć go możecie tutaj. Zaś cała galeria "piątków ze screenami" dostępna jest pod tym adresem.

"Zabójca Czarownic" na sklepowych półkach 11.07.2009
(13:23)

"Zabójca Czarownic" na sklepowych półkach

W dniu dzisiejszym nakładem wydawnictwa runa na półki sklepowe trafił zbiór opowiadań Krzysztofa Kochańskiego pod tytułem "Zabójca Czarownic". Książka przenosi nas do postapokaliptycznych światów, gdzie magia miesza się z zaawansowanymi technikami. Wszyscy niepewni mogą zapoznać się z fragmentami każdego z ośmiu opowiadań na oficjalnej stronie książki.

"Miedziany Król" źle sklejony 11.07.2009
(13:15)

"Miedziany Król" źle sklejony

Wydawnictwo Solaris z przykrością informuje, że jeden z nakładów wydanej wczoraj książki "Miedziany Król" został źle sklejony. Winne zamieszaniu się introligatorów. Na skutek tego błędu książka potrafi się "rozłożyć". Kartki nie wylatują, ale obniża to znacznie jakość produktu. Dlatego też Wydawnictwo Solaris wymienia uszkodzone na skutek produkcji książki na nowe. Jeżeli komuś trafił się taki towar - może odesłać go do wydawnictwa i oczekiwać nowej, dobrej książki.

Scenariusz SW:ToR przekracza 40 powieści 11.07.2009
(09:38)

Scenariusz SW:ToR przekracza 40 powieści

Na oficjalnym deweloperskim blogu Star Wars: The old Republic pojawiła się notka zdradzająca kilka szczegółów technicznych związanych ze scenariuszem gry. Shuna Perry z BioWare informuje, że każda postać występująca w SW:ToR będzie posiadać unikatowy, profesjonalnie nagrany głos. Biorąc pod uwagę ogromne różnice pomiędzy scenariuszem gry, a skryptami filmowymi trzeba przyznać, iż ilość dialogów przekroczy wszelkie normy.

Rafał Dębski o SFFiH #46 11.07.2009
(09:22)

Rafał Dębski o SFFiH #46

Wydawnictwo Fabryka Słów opublikowało nagranie, w którym Rafał Dębski zapowiada 46 numer miesięcznika "Science Fiction Fantasy i Horror". Z nagrania dowiadujemy się między innymi o nowych felietonistach, którymi są Jarosław Grzędowicz i Andrzej Pilipiuk, a także o tym, iż w nowym numerze SFFiH pojawi się dział recenzji. Całość możecie obejrzeć w naszej wideotece.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004