Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Lipiec 2009

Newsów w sumie: 102 | Strona: 4/7
Kolejne okładki i notki 11.07.2009
(09:13)

Kolejne okładki i notki

Wydawnictwo Fabryka Słów opublikowało okładki i notki do czterech kolejnych książek, które znajdują się w planach wydawniczych na rok 2009. Są to:

Tomasz Pawlicki w wywiadzie o Risen 10.07.2009
(17:37)

Tomasz Pawlicki w wywiadzie o Risen

Portal risen info opublikował wywiad z Tomaszem Pawlickim, pracownikiem firmy Cenega Poland. Pan Tomasz nie jest jednak w jeszcze w stanie udzielić precyzyjnych informacji na wiele zadanych mu pytań, aczkolwiek dzieli się kilkoma ciekawymi informacjami. Więcej zapewne dowiemy się podczas promocji gry, która według słów pracownika Cenega Poland rozpocznie się już niebawem.

Drzewka umiejętności barbarzyńcy i czarodzieja 10.07.2009
(17:18)

Drzewka umiejętności barbarzyńcy i czarodzieja

Serwis Diablo3x opublikował drzewka umiejętności z gry Diablo 3. Umiejętności jest całkiem sporo, a system ich dodawania jak i opisy możecie zobaczyć na stronie barbarzyńcy i czarodzieja. Nie są to ostateczne wersje związane z drogą rozwoju umiejętności jednej z powyższych postaci, ale już teraz robią wrażenie i dostarczają kolejnych informacji związanych z grą. Podziwiając i zapoznając się z owymi drzewkami umiejętności pozostaje nam czekać na Szamana i kolejną - czwartą postać jaka będzie w grze.

DA:O pecetowcy będą tworzyć dodatki na konsole 10.07.2009
(16:31)

DA:O pecetowcy będą tworzyć dodatki na konsole

Greg Zeschuk z BioWare wyjawił kilka interesujących informacji związanych z tworzeniem dodatków konsolowych jak i pecetowych do gry Dragon Age: Początek. Wersja na komputery osobiste ma być wyposażona w specjalny zestaw narzędzi, dzięki którym gracze będą mogli modyfikować świat gry, a także dodawać do niego nowe przedmioty. Wiele z ulepszeń stworzonych przez społeczność pecetową ma szansę zostać wykorzystana przy tworzeniu dodatków do Dragon Age: Początek w wersji na konsole.

Przesunięta beta Champions Online? 10.07.2009
(15:55)

Przesunięta beta Champions Online?

Wczoraj mieliśmy sposobność poinformować Was o otwartej becie Champions Online. Według udostępnionej wczoraj przez firmę Namco notki prasowej - data ta najprawdopodobniej ulegnie zmianie. Daeke - zajmujący się społecznością gry tłumaczy owe zajście następująco: "Te daty nie są twardo ustalone, są tylko przybliżonymi wersjami, które prawdopodobnie się zmienią. Nie jestem pewien czemu ta informacja została podana. Sami podamy daty do rzeczy takich jak otwarta beta, gdy już uda nam się je ustalić".
Oby ta niepewność nie oznaczała kolejnego przesunięcia w premierze gry...

Diablo III bez grania po LANie 10.07.2009
(15:31)

Diablo III bez grania po LANie

Na początku lipca świat okrążyła smutna wiadomość - StarCraft II będzie pozbawiony możliwości gry w sieci lokalnej. Od tamtej chwili rozpoczęły się liczne dyskusje związane z graniem po LANie w nadchodzącym Diablo III. Niedawno na oficjalnym forum gry odnośnie tego tematu wypowiedział się menadżer do spraw społeczności w firmie Blizzard - Bashiok. Nie powiedział tego wprost, ale z jego wypowiedzi dało się wywnioskować, że w Diablo III zagramy tylko poprzez sieć Battle.net 2.0.

Weekendowa promocja Drakensang 10.07.2009
(15:03)

Weekendowa promocja Drakensang

Tylko w ten weekend możecie skorzystać z superpromocji Drakensang! Od piątku do niedzieli (10-12 lipca 2009) na tej stronie trwa wspaniała promocja tego jakże wspaniałego RPG, dzięki której to możecie nabyć Drakensang za jedyne 29,90zł! Ale to nie wszystko - jeżeli znajdziecie się wśród pierwszych 50 osób to otrzymacie także oryginalną koszulkę z motywem gry! Trzeba przyznać, że takiej okazji nie można przepuścić!

"Delikatne uderzenie pioruna" na sklepowych półkac 10.07.2009
(13:51)

"Delikatne uderzenie pioruna" na sklepowych półkac

Dziś do sprzedaży trafiła debiutancka powieść Dariusza Domagalskiego "Delikatne uderzenie pioruna". Wraz z premierą wydawnictwo Fabryka Słów opublikowała na swej stronie kolejny fragment książki i nowe tapety z grafiką okładkową. Zapoznać się z nimi możecie pod tym adresem.

"Anubis" pod koniec lipca 10.07.2009
(13:25)

"Anubis" pod koniec lipca

31 lipca na półki sklepowe trafi "Anubis" Wolfganga Hohlbeina. Pozycja ta należy do nowej fantastycznej serii wydawnictwa Red Horse nazywanej "Odchłąnią". Cykl wyróżnia się oryginalnymi okładkami oraz bogatą szatą graficzną i zawiera tylko duże epickie opowieści, pełne barwnych opisów i niesamowitych bohaterów.

Kolejny filmik z Mass Effect 2 10.07.2009
(11:43)

Kolejny filmik z Mass Effect 2

Firma BioWare opublikowała kolejny materiał wideo promujący Mass Effect 2, zdradzając tym samym kolejne sekrety gry. Tym razem jest to filmik pokazujący to, co zaprezentowane zostało na czerwcowych targach E3. Pozycja zdradza nam trochę szczegółów związanych z naszą misją, prezentuje ulepszony system walki, a także drużynę jaką zbierzemy.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału, który dostępny jest w naszej wideotece.

The Elder Scrolls II: Dagerfall za darmo 10.07.2009
(11:35)

The Elder Scrolls II: Dagerfall za darmo

To nie żadne wymysły czy oszustwa. To czysta prawda!
Firma Bethesda udostępniła grę The Elder Scrolls II: Dagerfall całkowicie za darmo! Grę można pobrać z tej strony, lecz trzeba mieć na uwadze, iż do jej odpalenia prawdopodobnie będzie potrzebny jakiś emulator typu DosBox.

Otwarta beta Champions Online już w sierpniu 09.07.2009
(17:22)

Otwarta beta Champions Online już w sierpniu

Jak podaje Cryptic Studios - już niebawem Champions Online zakończy zamkniętą fazę beta i udostępni możliwość przetestowania gry. Wszyscy Ci, którzy biorą udział w obecnej fazie będą mieli jeszcze cztery okazje na zapoznawanie się z grą (17-20.07 ; 24-26.07 ; 31.07-10.08 ; 14-16.08). Zaś od 17 sierpnia rejestracja będzie dostępna dla każdego.

Drugi dodatek do Mass Effect 09.07.2009
(17:16)

Drugi dodatek do Mass Effect

Gracze wyczekują nie tylko powstającego Mass Effect 2, ale i obiecywanych znacznie wcześniej dodatków do pierwszej części. W końcu Mass Effect Bring down the Sky miało rozpocząć całą serię dodatków do gry. Na tym rozpoczęciu się jednak zakończyło, ale czy na dobre? Jak twierdzi Ray Muzyka - nie! Nie mówi tego bezpośrednio, ale - Nie ogłosiliśmy tego formalnie, ale w najbliższym czasie macie na co czekać. Prawdopodobnie będzie to oświadczenie w sprawie dodatku. To naprawdę świetne. To w co już grałem na pewno spodoba się graczom. Teraz graczom pozostaje to czego najbardziej nie lubią - cierpliwie czekać.

Dungeons & Dragons Online za darmo... 09.07.2009
(16:04)

Dungeons & Dragons Online za darmo...

...ale tylko w USA. Już 4 sieprnia Dungeon & Dragons Online: Stormreach zmieni nazwę na Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited i stanie się darmową grą MMORPG. Przejście na darmowy model finansowy sprawi, że amerykańscy gracze nie będą musieli płacić abonamentu, ale za to będą mogli korzystać z szeregu mikrotransakcji jakie zostaną im zaoferowane.

Promocja dla byłych graczy Age of Conan 09.07.2009
(15:51)

Promocja dla byłych graczy Age of Conan

FunCom coraz bardziej zbliża się do oddalających się od niego graczy Age of Conan. Firma wprowadza do gry nie tylko liczne poprawki, ale także pracuje nad kolejnym dodatkiem, o którym informowaliśmy kilka dni temu. To jednak nie wszystko. FunCom uruchomiła specjalny 14 dniowy trial dla graczy, którzy już byli w świecie Age of Conan, ale z jakiś przyczyn przestali grać i uśpili swe konta. Promocja niestety jest dostępna tylko do 22 lipca tego roku.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004