Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Mounts

Mounts

Nie tylko świetny środek transportu, ale jeszcze doskonały towarzysz, na dodatek jeśli chcemy wykonać niektóre zadania jest on nam niezbędny.

Konie
Konie są z ludźmi od wieków, nikt temu nie zaprzeczy. Najcenniejsze z nich pochodzą z Evendales w Lasie Elwynn. Kosztują majątek, lecz w zamian są bardzo oddane i lojalne.

Wilki
Są to ulubione wierzchowce orków, które cenią je za ich zawziętość, instynkt i szybkość. Są wrogo nastawione do każdego kto naruszy ich terytoria, głównie trzymają się w grupach, wiedząc, że mają wówczas większe szanse niż w pojedynkę.

Nieumarłe
Kto powiedział, że takich nie można spotkać? Zostały ożywione przez Plagę, by służyły nieumarłym. Są wytrzymalsze i szybsze niż za swojego życia. Mimo tego, że są pomiędzy życiem a śmiercią wciąż oddanie służą swoim właścicielom i na pewno nie raz jeszcze odegrają ważną rolę w walkach.

Barany

Ich nazwa nie ma nic wspólnego z tym jakie one są :) głównymi jeźdźcami tych rogatych stworzeń są krasnoludy. Barany w szczególności pochodzą z gór Barak Tor'ol. Są wytrzymałe, zawzięte i bardzo silne.

Kodo
Czasem nawet niewielkie stado wilków nie jest większe od jednego kodo. Legendy głoszą, że tylko wielcy wojownicy Taureńscy mogą zyskać szacunek kodo, są ponoć bardzo wyrozumiałe.

Mechanostrider
Przykład inżynierii i technologii gnomów. Każdy jest budowany osobno dla każdego jeźdźca indywidualnie. Są bardzo odporne na ciosy dzięki ich metalowemu pancerzowi, a doświadczony jeździec spokojnie sobie poradzi z dość opornym Mechanostriderem.

Raptory
Plemię Darkspear wierzy, że to właśnie te dzikie bestie są najlepszymi łowcami, a ich oswojone osobniki jednocześnie najlepszymi wierzchowcami. Jest symbolem wysokiego miejsca w hierarchii Trolli.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Kar0l55, 17.11.2008, 04:09
Nieumarle ?! mogli napisac Nieumarle konie

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.