Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zniewalający graficznie Risen w planie Cenega!

Zniewalający graficznie Risen w planie Cenega!

Data opublikowania: 26.02.2009, 05:58 | Informacja prasowa
Tagi: risen, cenega, plan wydawniczy, gothic, crpg, piranha bytes

Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje o włączeniu do planu wydawniczego wyczekiwanej przez fanów RPG, gry Risen!

Risen to gra z gatunku cRPG, której akcja osadzona jest na niesamowitej wyspie wulkanicznej, która wprost kipi od potworów, trujących roślin i czarnej magii. W grze wcielimy się w postać bezimiennego rozbitka, który rozpoczyna na wyspie niesamowitą przygodę…

W grze przyjdzie nam eksplorować dzikie tereny i wykonywać misje zlecone nam przez szereg ciekawych postaci. Za rozwiązane zadania otrzymamy odpowiednią ilość punktów doświadczenia oraz monety, za które będziemy mogli sprawić sobie nową broń lub też jedzenie, bo oprócz dbania o wyposażenie naszego bohatera, będziemy musieli zadbać o jego żołądek i spokojny sen.

W Risen będziemy wypełniać nasze zadania w ciągu dnia i nocy, w różnych warunkach atmosferycznych. Grafika stworzona na potrzeby gry jest niesamowita i z całą pewnością stanowić będzie przełom w grach RPG. Niektóre postacie wykonano przy użyciu 6 tys. wielokątów, a do przedstawienia terenu wykorzystano technologię HDR. Ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez Kaia Rosenkranz’a odpowiedzialnego za muzykę przy wcześniejszych produkcjach studia Piranha Bytes.

Cechy charakterystyczne:

  • rewelacyjny cRPG,
  • wciągająca fabuła, mnóstwo zadań pobocznych,
  • bogaty świat gry,
  • zniewalająca grafika zbudowana na Ageia Physx,
  • cykl nocy i dnia,
  • ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Kai Rozenkranz’a.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.