Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Kamienie teleportacyjne

Kamienie teleportacyjne

Data opublikowania: 10.11.2006, 13:13
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:42

W Gothic 3 można natknąć się na wiele kamieni teleportacyjnych. Sama nazwa wskazuje nam jaką funkcję one pełnią. Z pewnością pozwolą na szybkie i bezbolesne przedostanie się z miejsca na miejsce. Jednak nie wszystkie są tak łatwe do znalezienia.

Teleportacja
Ikona Miejsce Opis
Teleporter Stone Ardea Teleportuje nas do Ardei, wioski w której zaczynaliśmy grę. Znajdziemy go na stole w centrum wioski.
Bakaresh Bakaresh Teleport przenosi nas do ogromnego miasta na pustyni - Bakareshu. Jeden z kamieni znajdziemy leżący na zamkniętej studni na południu miasta przy Sylvio. Drugi można znaleźć w jaskini, w Skrzyni Sigmora (Sigmor's Chest), za świątynią.
Teleporter Stone Ben Erai Przenosi nas do pustynnego miasta Ben Erai. Teleport ten możemy znaleźć leżący na beczkach przy głównym wejściu do kopalni.
Teleporter Stone Cape Dun Pozwala przenieść nas do Cape Dun.
Teleporter Stone Lago Przeniesie nas do wioski Lago na pustyni. Znajdziemy go właśnie w Lago za uprawą ziela.
Teleporter Stone Montera ów kamień przenosi nas do Montery. Znaleźć go można w opuszczonej chacie na lewo od głównego wejścia.
Teleporter Stone Nemora Przeniesie nas do obozu rebeliantów - Nemory. Znajdziemy go w skrzyni na prawo od głównego wejścia do obozu.
Teleporter Stone Reddock Ten kamień teleportacyjny przeniesie nas do Reddock.
Teleporter Stone Król Rhobar II Przenosi nas wprost do sali tronowej w Vangard. Znajdziemy go na stole w komnacie nad salą tronową.
Teleporter Stone Silden Teleport prowadzi do wioski Silden.
Teleporter Stone ? W opisie przedmiotu przeczytamy że "nikt nie wie gdzie nas przeniesie", ale my wiemy. Przenosi nas tuż za barierę. Znajdziemy go na stole w komacie nad salą Króla Rhobara II.
Teleporter Stone Vengard Teleport przeniesie nas do świątyni w Vengard. Znaleźć go można w jaskini na zamku Gotha.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
JanS, 22.03.2009, 21:32
Po co pisać gdzie nas dany teleport przeniesie, jak to pisze w nazwie i i gdzie jest teleport do Silden ??
Avatar
Bambaryl, 17.06.2009, 12:16
1. Ardea - kamień leży na stole tuż obok Hamlara. 2. Reddock - kamień znajduje się w południowej jaskini, tej którą masz oczyścić dla Joey'a. Kamień jest w skrzyni bronionej przez grupkę goblinów. 3. Cape Dun - kamień jest w magazynie Urkrassa. Możesz go stamtąd ukraść (na przykład przy okazji kradzieży trzech pucharów dla złodzieja z Cape Dun). 4. Montera - kamień jest w jednej z opuszczonych chat, tuż obok kwatery dowódcy najemników. 5. Gotha - jeden kamień leży w skrzyni w domu Orka więżącego Gorna. Drugi kamień znajdziesz w samej Gocie, w kuźni. 6. Faring - kamień znajdziesz w jaskini tuż przy wejściu do miasta (tuż obok kopie Rocko). Idź na sam koniec tunelu. 7. Świątynia w Vengardzie - ten kamień jest ukryty w Gotha. Musisz wejść do podziemnych tuneli (tam gdzie są pozostałości po arenie) i powędrować do końca jednego z tuneli - kamień leży na skrzyni. 8. Sala tronowa w Vengardzie - kamień posiada mag Karrypto rezydujący w komnacie nad salą tronową. 9. Okara - kamień leży na głazie, tuż obok wejścia do Okary. 10. Silden - jeden kamień posiada szaman Grompel. Drugi kamień leży pośrodku kamiennego kręgu znajdującego się obok północnego wejścia do Silden. 11. Geldern - jeden kamień posiada Asasyn Mirzo. Drugi leży na kamieniu przy południowym wejściu do miasta (obok skrzyni). 12. Trelis - kamień leży w skrzyni za kaplicą Beliara. 13. Nemora - jeden kamień posiada mag Treslott. Drugi znajdziesz w skrzyni niedaleko wschodniego wejścia do Nemory. 14. Braga - kamień ma kupiec przy północnym wejściu do miasta (Bernado). Musisz go pobić i odebrać mu kamień (pobicie kupca i tak będzie konieczne, więc nie miej skrupułów). 15. Ben Erai - kamień leży na beczce przy wejściu do kopalni. Drugi znajduje się na końcu najwyżej położonego kopalnianego tunelu. 16. Lago - kamień leży niedaleko Rasula (hodowcy ziela). 17. Ben Sala - kamień znajdziesz koło kuźni. 18. Bakaresh - kamień znajdziesz tuż obok Silvia. 19. Świątynia w Bakaresh - kamień znajdziesz w samej świątyni, w jednym z pokojów mieszkalnej części. 20. Mora Sul - kamień leży na ławce obok Bandaro. 21. Ishtar - jeden kamień znajdziesz na ławce obok wejścia do miasta. Drugi kamień jest koło łóżka w komnacie Zubena. 22. Klan Wilka - kamień jest w chacie myśliwego Ronara. 23. Klan Młota - kamień jest w kuźni Ingvara. 24. Klan Ognia - jeden kamień znajduje się w chacie wodza klanu, drugi kamień znajdziesz w odosobnionej chacie stojącej na uboczu. 25. Klasztor - kamień znajduje się w zamkniętej skrzyni, na dolnym poziomie biblioteki. 26. Wieża Xardasa - kamień jest na piętrze w pracowni maga.
Avatar
terminator, 14.08.2009, 07:22
a gdzie można znaleść klucze do świątyni mora sul??? prosze piszczie szybko !
Avatar
kloszo, 28.11.2009, 22:31
Jeden klucz ma ten ork przed świątynią do ci go jeśli znajdziesz resztę. Jeden ma kupiec Ilja który będzie chciał żebyś mu później wazę ze świątyni przyniósł. Jeden ma Kirk który za złoto zaprowadzi cię do takich ludzi i później zaatakuje. Gdy go pokonasz weź jego klucz. jeden klucz ma Gonzales który będzie chciał za niego 10 tysięcy sztuk złota. Jeden ma zbiegły niewolnik Yusuff który jest w ruinach ale nie wiem gdzie.
Avatar
Gotic, 13.02.2010, 19:01
Dzieki .

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.