Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Znamy wszystkie gwiazdy spolszczenia Mass Effect 2

Znamy wszystkie gwiazdy spolszczenia Mass Effect 2

Data opublikowania: 17.01.2010, 10:22 | Informacja prasowa
Tagi: mass effect 2, bioware, spolszczenie, electronic arts

Mirosław Zbrojewicz, aktor filmowy i dubbingowy, znany m.in. z kultowego filmu Chłopaki nie płaczą, grający również w najnowszej produkcji Tajemnice Westerplatte, podkłada głos w grze Mass Effect 2, odgrywając kontrowersyjną postać Człowieka Iluzji.

Człowiek Iluzja to potężny i charyzmatyczny przywódca grupy Cerberus, tajemniczej organizacji bezgranicznie oddanej swojej misji - dbaniu o interesy rodzaju ludzkiego we wszechświecie, bez względu na koszty i ofiary. Wierzy on, iż jego zadaniem jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, ale również jej dominacji nad innymi rasami zamieszkującymi znaną galaktykę. Aby przeciwstawić się zagrożeniu niesionemu przez zupełnie nowego wroga - Zbieraczy, Człowiek Iluzja decyduje się połączyć siły z Komandorem Shepardem, który dzięki zasobom udostępnionym przez Cerberus będzie w stanie uratować ludzkość... Ale czy Shepard naprawdę może mu zaufać i uwierzyć w jego dobre intencje?

Te i inne tajemnice zostaną wyjaśnione wraz z premierą gry, która będzie miała miejsce już 29 stycznia na platformy PC i Xbox 360. W rolach głównych w polskiej wersji językowej występują: Sonia Bohosiewicz, Łukasz Nowicki, Maciej Maleńczuk i Mirosław Zbrojewicz. Lokalizacja gry na język polski to drugi największy projekt po grze Dragon Age: Początek. W nagraniach dubbingu uczestniczyło ponad 60 aktorów, którzy odegrali 300 postaci, nagrywając pół miliona słów.

Krótkie wrażenia Mirosława Zbrojewicza z pracy nad Mass Effect 2 i próbki nagrań dubbingu znajdziecie pod adresem: http://eu.masseffect.com/news/?id=62203&lang=pl.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Vatran, 19.01.2010, 11:23
Jak tam forum :P ?
Avatar
Frey, 19.01.2010, 17:26
Dobre pytanie, gamec jak tam forum? :D Wiem, że teraz jest sesja ale po sesji to trzeba poważnie się zastanowić i forum jakiekolwiek postawić.
Avatar
Vatran, 19.01.2010, 21:07
W ogóle proponuje byście przestali się natrząsać z userów/gości i zmienili nazwę, o RPG tu tyle co kot napłakał :P ...
Avatar
Gamec, 19.01.2010, 22:07
Więcej problemów niż korzyści ze zmianą nazwy :P.
Avatar
Vero, 21.01.2010, 20:58
Więc tak: - zgadzam się z Gamec'iem, że ze zmianą nazwy jest wiele problemów, bo tu nie chodzi wyłącznie o zmianę domeny, a o jej markę, - Frey, forum jakiekolwiek?! żeby się po dwóch dniach rozleciało... raczej lepiej nad tym popracować, ale szczerze powiedziawszy strasznie długo Wam to idzie. Oczywiście wiem, że autorskie znaczy lepsze, aczkolwiek bez zgranej ekipy technicznej nic się nie da w tym kontekście zrobić. Sam coś o tym, dlatego lepiej moim zdaniem uatrakcyjnić jakoś komentarze, tak aby większość z chęcią komentowała ;] A forum wtedy będzie mogło być spokojnie tworzone. A co do Mass Effect: nie wiem, dlaczego, ale moim zdaniem wybrali do ról znakomitych dubbingowców, którzy nie dość, że mają wspaniałe głosy i doskonale potrafią wczuć się w swe role to w dodatku, znają rzemiosło od lat. xD
Avatar
Vatran, 21.01.2010, 22:03
Uważam, że trzeba możliwie szybko postawić dobre, funkcjonuję forum i zacząć ostro działać, ściągać ludzi, reklamować się, pisać artykuły - i wskrzesić sekcję RPG, skupić się na nich i na cRPG, żeby serwis stał się tematyczny. Choćby ja mogę zacząć pisać recenzje czy artykuły, ale musi być wola ogółu :)
Avatar
Gamec, 21.01.2010, 23:16
W sprawie artykułów napisz na redakcja@strefarpg.pl ;). Forum, jak i nowa wersja strony będą możliwe że pod koniec lutego. Ja mam teraz sesję, Frey też więc nie mamy zbyt wiele czasu obecnie :/.
Avatar
dRaiser, 23.01.2010, 18:06
Zdaje mi się, że o cRPG to jest tu całkiem sporo :) Z "papierowymi" RPG-ami gorzej, ale tak to jest, że nie ma się czasu na wszystko... Rekrutacja jest otwarta, nie? :) Zapraszamy!
Avatar
Vatran, 23.01.2010, 18:15
Na pewno się zainteresuje, gdy tylko zdecyduje o czym mógłbym napisać ;) .
Avatar
Vero, 23.01.2010, 18:16
Ja się zdecydowałem i nie żałuję. A pisać możesz o wszystkim, o czym tylko chcesz, choć możesz też być półwolnym strzelcem. Piszesz o tym, o czym ci pasuje w danej chwili. Chociaż jest to mało wygodne rozwiązanie dla góry. Lepiej gdy wszystko jest na swoim miejscu.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.